icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
28. pro 2021    

Konečně jsme dolepili posbirané vizitky za posledních 7 měsíců 😂

A veřejné přísahám, že to za takhle dlouhou dobu bylo naposledy, příště hezky postupně 😇

avatar

😲 Tak to u nás si je syn musí nalepit ještě tentýž den, třeba i o půlnoci 🤣 ... Píše si k tomu datum, jaké bylo počasí a kdoví co ještě 😁

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jamborka my to taky všechno píšeme, jen zatím do mobilu 😂 teď už budeme lepit taky vždycky hned, těch 60 (x2 samozřejmě) bylo trosku peklo 🤷‍♀️

28. pro 2021
avatar

Já jednou za čas doobjednavam ty které jsme nesehnali nebo nekoupili a taky je to pak peklo dolepit a dopsat 🙈 naštěstí jen 1x

28. pro 2021
avatar

@mac1 Můžu se zeptat, kde objednáváte? V létě jsme prošli pár míst, kde jsem vizitky nesehnala a mrzí mě to.

28. pro 2021
avatar

Já tebe a tvou rodinku, Verčo, obdivuju (snad nevadí tykání). Opravdu klobouk dolů, co všechno pro své syny s manželem děláte a jak rádi s vámi kluci cestují. Tohle jsou právě okamžiky, na které budou celý život vzpomínat a jsem si jistá, že to budou chtít předat i dál svým dětem. 🙂 U nás to zatím nějak nefunguje, i když já bych moc ráda.

28. pro 2021
avatar

Já dolepovala 22.12. a po novém roce odesíláme už 3 deník. Na wanderbook v Liberci se dají doobjenávat.

28. pro 2021
avatar

@linusha kam odesilate??? 😮

28. pro 2021
avatar

To dolepovani uplne nesnasim 😅

28. pro 2021
avatar

@red.miky nálepky lze doobjednat na https://cs.wander-book.com/

28. pro 2021
avatar

@ekou Moc děkuju! Jsem v tomhle ještě ne úplně zběhlá, tak přesně nevím. ;)

28. pro 2021
avatar

@red.miky male upozornění, jak jednou člověk začne - neskončí :D. Vlastní zkušenost

28. pro 2021
avatar
28. pro 2021
avatar
28. pro 2021
avatar

My taky sbíráme a lepíme. Děti mají jeden deníček dohromady. Nejvíc nálepek jsme letos nasbírali na dovolené na Lipně

28. pro 2021
avatar

@mac1 Děkuju. 🙂

28. pro 2021
avatar

Tyjo, moje děti lepí nadšeně hned, jakmile dorazíme domů 😀 Popřípadě, pokud mají deník s sebou, lepí a vypisují rovnou na výletě. Úplně to milují.

28. pro 2021
avatar

My vylepujeme hned v hospodě při čekání na jídlo 😂

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@mac1 teď jsi mi úplně připomněla, proč lepime tak pozdě, protože je spousta doobjednavanych 🤷‍♀️

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@red.miky taky objednáváme přímo z wanderbooku, spoustu míst jsme navštívili v době lockdownu, takže jediná možnost, jak sehnat, bylo objednat. A pak občas bylo někde vyprodáno .

A noc ti dekuju za krásná slova, úplně jsi me tu dojala ❤️

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@linusha my dolepili dneska, musím co nejdřív poslat pro nový, už nemáme kam lepit 😀

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jija my musíme mít dva, jeden by nedali 😂 a i jsem si říkala, ze až třeba půjdou z domova, tak by si ho mohli na památku vzít, když o to budou stát

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@herminka my v tom máme bohužel hodně doobjednavanych vizitek, tak i proto toho teď byla takova hromada. Jinak taky nejraději lepí hned po příjezdu domu ❤️

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@stratford taky jsem si říkala, ze bychom mohli brát s sebou už na výlety, ale to by se nám už asi opravdu rozpadli. Kluci to furt prohlíží, klidně i kolikrát denně, tak vypadají už trosku jako rodinné dědictví 😂

28. pro 2021
avatar

@apacheee tak to my bereme a na místě do nich dáváme i razítka ☺️

28. pro 2021
avatar

@apacheee mě minule k dalšímu deníčku poslali i obal,což je super, protože náš první byl lehce salátový 🙈 je v něm i místo na propisku,takže ji nemusíme věčně hledat...

28. pro 2021
avatar

@jija Z Lipenské dovolene taky letos jeste nema dolepené nekteré nálepky🤦‍♀️Pritom z pozdejsi dovci z Karlstejna ano

28. pro 2021
avatar

Ja ani nevedela, ze neco takove je. My jedeme v turistickych znamkach.

28. pro 2021
avatar

A jak to vypadá holky? Já to nikde neviděla... Já znám jenom právě turistické známky...

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@smajlinka zítra ti to nafotím🙂

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@slunecnice7 těm jsem se právě chtěla vyhnout, protože zabírají strašně moc místa, jinak jsou taky krásný!

28. pro 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@mac1 to by bylo super, tak snad nám pošlou taky🙂

28. pro 2021
avatar

@apacheee to chapu. My je mame na zdi ve “vitrince”, na schodech. Takze nastesti neprekazi 😊 dokonce muz nekde splasil i znamku s Notre-Dame, jako vzpominku na zadost o ruku 😊😁

28. pro 2021
avatar

@apacheee kluky to baví hned na výletech, dávat razítka apod. Doma pak na to musela být nálada. Když nesežeme na místě, píšeme si tam jméno vizitky, ať víme kam přesně nalepit.

29. pro 2021
avatar

@stratford taky si píšeme do chlívečku název nálepky, když není na místě. Jenže letos mě to vypeklo, protože ačkoliv na webu se nálepka tvářila, že je k dostání - tak nebyla a chlíveček zůstal prázdný :D :D

29. pro 2021
avatar

Diky za pripomenuti... Taky musime nektere objednat 👍
No me za chvili ceka Rodinna kronika za rok 2021... Uz se tesim, az to budou psat deti 😅

29. pro 2021
avatar

@jamborka odesílám čárové kódy do Wanderbook (Liberec) a pak od nich přijde nový deník zadarmo a další odměny.

29. pro 2021
avatar

@linusha jeee to vůbec nevím, že se dělá 🙈

29. pro 2021
avatar
29. pro 2021
avatar
29. pro 2021
avatar
29. pro 2021
avatar

@smajlinka Takto třeba vypadají vizitky viz foto. Dají se sbírat vizitky z turistických míst, gastro vizitky, fotonalepky např slavných osobností či zvířat z dané zoo, absolventské vizitky např z pochodů, výroční vizitky, osobní a týmové vizitky, sportovních týmů. Cely obsah vizitky se da nalepit do deníčku. Deníček stojí od 50 Kč a vizitka od 12 Kč. Vizitky se dají sbírat i mimo ČR v okolních statech. V ČR je Prodávají na pokladnách míst či Ičkach. Existuje i appka turistický deník a tam se místa dají vybrat a dá se provázat s web účtem. My do deníčku lepime kromě vizitek i vstupenky a davame i razítka a píšeme s kým jsme byli a jaké to bylo.

29. pro 2021
avatar

@linusha děkuji moc za foto a info, je zvláštní, že jsem si toho nikdy nevšimla, jsem asi ignorant. 😁 Ale vypadá to moc hezky, tak až někam zase půjdeme, zaměřím se na to. 👍

29. pro 2021