icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. srp 2020    

Minule jsem vám strašně chválila voděodolne náplasti z #dm a chci vám ukázat, jakou novinku tam mají teď 😉

My už je máme doma, ale ještě jsme nijak nezkoušeli, takže dojmy "z akce" vám říct nemůžu. Ale ta plechová krabička a design jsou nádherné 👏

avatar

Naše holky by uzivily menší továrnu na náplasti 🙂 zatím mi přijdou nejlepší z ikei, ale jsem krabickomaniak, tak tyhle zkusíme 🙂

21. srp 2020
avatar

Tyjo, super, mam takovou plechovou minilekarnicku a hodily by se mi jeste dve, abych mela v kazfy kabelce/batohu jednu, to si asi pro ne skocim 🙂

21. srp 2020
avatar

@allinka_k buď v klidu. Naše taky 🙈

21. srp 2020
avatar

Diky za tip, koupim😍

21. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@allinka_k my je naštěstí moc nevyužíváme, ale ty voděodolne, co jsem doporučovala minule, tak jsou úplný top

21. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@verciiik ta krabička je boží

21. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kristinandbaby

sticker
21. srp 2020
avatar

Tak ty nutně potřebujeme 😃😂

21. srp 2020
avatar

Až na tu cenu jsou super. I ty voděodolné. Super jsou také stripy na rány. Alespoň to nemusí člověk stříhat.

21. srp 2020
avatar

Asi potřebujeme 😉

22. srp 2020
avatar

Ahoj, jsou krásný a ta krabička, to taky vb potřebujeme:*) U nás máme náplast denně, někdy i více pokud dovolíme 🐴naše tříletá dcera má nyní období kdy potřebuje všechny a všechno ošetřovat. Tudíž není výjimkou náplast na modřiny, náplast na čárce od tužky, nebo náplast tam, kde babička odtrhla květiny suché listy...

22. srp 2020
avatar

@allinka_k ikea je prý už přestala prodávat

22. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@princeznaj mě nadchly hned na první kuk 😁

22. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kayty mně cena asi přijde srovnatelná s ostatními na trhu. Ale možná je to tím, že opravdu používáme jednou za dlouhou dobu, ťuk ťuk 😇

22. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@pettysek nedivím se ti 😁

22. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@elifida

sticker
22. srp 2020
avatar

Ty jsou parádní, jen je budu muset schovat před dcerou, většinou mi náplasti vyplaca za 2dny, protože si hraje na paní doktorku a lepí je plyšákum, panenkám.. 😆

23. srp 2020
avatar

@elifida přesně jako u nás. 😆 Dneska měl plyšový koník kašel, tak mu dala náplast.. 😆😆🙈

23. srp 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@emem87 tak to mám kliku, že to kluky zatím nenapadlo 😉 ale kdyby jo, tak bych jr asi nenechala plácat zbytečně a pořídila jim třeba jeden obvaz, který můžou používat pořád dokola 😁

23. srp 2020
avatar

@apacheee no, popravdě mě to nenapadlo.. snažím se jí to vysvětlovat, že až budeme potřebovat opravdu ty náplasti, tak je nebudeme mít. Ale kouká vždy na mě takovým pohledem, že mám pocit, že je to pro ni důležité, aby přece ty svoje oblíbené plyšáky vyléčila.. no nic, zítra ji dám obvaz, možná budu ještě ráda za náplasti. 😆😆🙈

23. srp 2020
avatar

@apacheee No já kupuji kvůli sobě textilní (bílé), protože mi běžná náplast dělá fleky. Takže mi přijde, že je to drahé 🙂 Pár náplastí s obrázkem v plechové pixle. Ale holky je chtěly, tož tak 🙂

24. srp 2020