Ha a my jdeme poprvé teprve zítra ☺️
@zuzanka_13 tak nejsme poslední v republice, ale přišlo mi, že už fakt jo🙂
My byli poprvé taky až v minulém týdnu. Nebyl na to prostě vůbec čas..
Každopádně jaký je rozdíl v těch klasických dm a tímto pro climate ??
A my ještě nebyli vůbec 🙈 jsme teď na chalupě a není tu ti nijak extra horko, děcka všechny sopel a kašel.. Ale příští týden aspoň starší půjde a babi a já se podle situace odpo po spaní třeba přidám a klukama 😁
Taky se pridavam, my jeste nebyli taky vubec. Me osobne to moc neva, nejsem vodni typ 🤭Ale dcerka to zboznuje, tak pri nejblizsi prilezitosti vyrazime.
My jeste take na koupalisti nebyli, nesnasim to kvuli mnozstvi lidi, vetsinou se hecnu kvuli detem max 2x za leto... Vodu sice miluju, ale nenavidim leto a slunicko a hodne lidi na jednom miste
My už jsme stihli moře, koupaliště ještě ne. Nemám ráda hlavu na hlavě, tak mi to ani nevadí. Další dovolenou mám až v srpnu, takže to bude muset ještě počkat.
Nám ho hygiena zavřela 😭🤦🏻♀️
Zrovna napoustime bazen,jinak se na vetsi koupaliste chystame


Máme to úplně stejně....dnes POPRVE v bazene u našich, a jindy už v červnu dávno na koupališti.. p.s.opalovaky shodou okolnosti taky používame z DM 😉