icon
1 / 1
avatar

Masky u nás vedou. Vyrábíme je růčo. Tohle se mi fakt líbí! 😍 Já ale budu muset někdy do toho našeho DMka s tebou, protože ty sem vždy něco dáš a já to tam prostě nemůžu najít. 😀

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule Peti, od pokladen rovně směrem ke kondomům, po levé ruce budeš mít hned odbočky do různých uliček a je to hned na čele první nebo druhé odbočky jsou u toho nějaké fixy a jiné tvoření 😁

17. říj 2020
avatar

Dnes dostal malý k svátku 😉. Super.

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@eeen a máte taky tahle zvířátka, nebo ty obličeje?

17. říj 2020
avatar

@apacheee taky tahle zvířátka

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@eeen já dnes prohlížela leták a vypadá to, že je ještě další druh masek, ale ty u nás myslím neměli

17. říj 2020
avatar

@apacheee malý je dostal od švagrove, takže netuším, jestli tady měli i jine 🤔

17. říj 2020
avatar

@apacheee Když najdu ty kondomy, tak to dám. 😁 Děkuji 😘💕

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule ke kondomům právě ani nedojdeš, musíš dřív odbočit🙂 Jo a kondomy jsou teď zarovnané regálem s vánočníma sadama a adventníma kalendářema - takže směr Vánoce a po levé straně koukat na čela uliček. Nemůžeš minout🙂

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@eeen to je moc hezký dárek, máš šikovnou švagrovou

17. říj 2020
avatar

@apacheee Ty máš paměť jako slon. 😃 Ale je pravda, že já se tak objevím jednou do měsíce. 😁

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule jojo, nedůležité věci si pamatuju jedna báseň 😂

17. říj 2020
avatar
17. říj 2020
avatar

Nevite nekdo prosim, kde to najit na eshopu?

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@felixfelicis hledala jsem a vůbec nenašla 😢 moc z té kreativní nabídky

17. říj 2020
avatar

@apacheee Skoda. Ale dekuju i tak❤

18. říj 2020
avatar

To jsem shanela loni vsude mozne. Proc tu nemame dm 😭

18. říj 2020