Dnes dostal malý k svátku 😉. Super.
17. říj 2020
Nevite nekdo prosim, kde to najit na eshopu?
17. říj 2020
@felixfelicis hledala jsem a vůbec nenašla 😢 moc z té kreativní nabídky
17. říj 2020
@apacheee Skoda. Ale dekuju i tak❤
18. říj 2020
To jsem shanela loni vsude mozne. Proc tu nemame dm 😭
18. říj 2020

Masky u nás vedou. Vyrábíme je růčo. Tohle se mi fakt líbí! 😍 Já ale budu muset někdy do toho našeho DMka s tebou, protože ty sem vždy něco dáš a já to tam prostě nemůžu najít. 😀