icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    17. říj 2020    

O tohle se s vámi prostě musím podělit 😁

Ve čtvrtek jsem vyrazila do #dm na velký nákup a objevila jsem tam tuhle pracovní knížku s maskama zvířat, tak jsem ji přihodila do košíku.

Jakmile ji objevili kluci, tak je úplně nadchla. Nejraději by všechny masky vytvořili hned, ale to jsem jim zatrhla, aby jim chvilku vydržela 😂

V knize najdete 24 masek zvířat (každé zvíře je tam 2x,což rozhodně ocení maminky sourozenců (myslím, že velmi dobře víte, o čem mluvím😂😂😂). Masky se nemusí stříhat, jsou perforovane, takže je velmi lehce vyndají i menší děti (případně s lehkou dopomoci dospělého). Papír je pevný a něco vydrží.

Cena je 109 Kč, značka Profissimo a v naší prodejně bylo umístěno v čele uličky s dalšíma věcma na tvoření.

A zvířátka jsou fakt povedená, žádné divné paskvily, jak občas dnes bývají 😍

#tip_ambasadorky

avatar

Masky u nás vedou. Vyrábíme je růčo. Tohle se mi fakt líbí! 😍 Já ale budu muset někdy do toho našeho DMka s tebou, protože ty sem vždy něco dáš a já to tam prostě nemůžu najít. 😀

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule Peti, od pokladen rovně směrem ke kondomům, po levé ruce budeš mít hned odbočky do různých uliček a je to hned na čele první nebo druhé odbočky jsou u toho nějaké fixy a jiné tvoření 😁

17. říj 2020
avatar

Dnes dostal malý k svátku 😉. Super.

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@eeen a máte taky tahle zvířátka, nebo ty obličeje?

17. říj 2020
avatar

@apacheee taky tahle zvířátka

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@eeen já dnes prohlížela leták a vypadá to, že je ještě další druh masek, ale ty u nás myslím neměli

17. říj 2020
avatar

@apacheee malý je dostal od švagrove, takže netuším, jestli tady měli i jine 🤔

17. říj 2020
avatar

@apacheee Když najdu ty kondomy, tak to dám. 😁 Děkuji 😘💕

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule ke kondomům právě ani nedojdeš, musíš dřív odbočit🙂 Jo a kondomy jsou teď zarovnané regálem s vánočníma sadama a adventníma kalendářema - takže směr Vánoce a po levé straně koukat na čela uliček. Nemůžeš minout🙂

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@eeen to je moc hezký dárek, máš šikovnou švagrovou

17. říj 2020
avatar

@apacheee Ty máš paměť jako slon. 😃 Ale je pravda, že já se tak objevím jednou do měsíce. 😁

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule jojo, nedůležité věci si pamatuju jedna báseň 😂

17. říj 2020
avatar
17. říj 2020
avatar

Nevite nekdo prosim, kde to najit na eshopu?

17. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@felixfelicis hledala jsem a vůbec nenašla 😢 moc z té kreativní nabídky

17. říj 2020
avatar

@apacheee Skoda. Ale dekuju i tak❤

18. říj 2020
avatar

To jsem shanela loni vsude mozne. Proc tu nemame dm 😭

18. říj 2020