Na ovesnem mleku z DM se deti naucily jist kase 🙂
21. črc 2020
ovesné mléko, tyčky taky, nedávno jsme ještě kupovali mléčné kaše pro malou 🙂
21. črc 2020
@knoflikarka ovesné mléko jsme myslím ještě neměli, tak budeme muset vyzkoušet 👏
21. črc 2020
Určitě ovocné tyčinky babylove, kluci je milujou a zdaleka ne jen na výletech 🙂
21. črc 2020
Rýžové mléko, ovesná smetana, javorový sirup, vanilkový borboun nebo rajčatová passata jsou naše top z oddělení jídla
21. črc 2020
Tyčinky pro děti, vždy se po nich doma jen zaprasi 🤫😊
21. črc 2020
Já si myslím, že dnešní zásilka mluví za vše 😊
A ráda používám i sprchové gely, ta vůně je boží 😍
21. črc 2020
Kupuju ovocne presnidavky, snidanove kase (fikova a coko) a vege pomazanky. Z drogerie radsi ani nemluvit 🙈. Jsem zavislak. Nekdo se pri spatne nalade jde uklidnit do HM, ja jdu do DM 😂😂
21. črc 2020



já chodím do dm nakupovat hlavně rostlinná mléka a celkově náhražky mléčných výrobků. A při každé návštěvě ještě přihodím pár kapsiček pro dcerky 🙂