O značce dmBio píšu docela často - důvod je jednoduchý. Je totiž fakt skvělá, což mi potvrzuje i opravdu hóóóódně z vás.
Některé nákupy chodím do #dm vlastně hlavně pro jídlo. A takový nákup pak vypadá třeba právě takto:
🛒 skvělé tyčky na výlety - značky Babylove a dmBio
🛒 dmBio pomazánka
🛒 heřmánkový čaj
🛒 ovesná náhrada smetany - na vaření
🛒 ledové čaje - naprosto výborné, osvěžující, málo sladké - pokud milujete hodně sladké čaje, tak vám asi chutnat nebudou
🛒 mandlové mlíko
Co z jídla nesmí nikdy chybět při nákupu v #dm ve vašem košíku?
Jo a již brzy se můžete těšit na soutěž o balík samých dobrot 😍🍀
Na ovesnem mleku z DM se deti naucily jist kase 🙂
ovesné mléko, tyčky taky, nedávno jsme ještě kupovali mléčné kaše pro malou 🙂
@knoflikarka ovesné mléko jsme myslím ještě neměli, tak budeme muset vyzkoušet 👏
Určitě ovocné tyčinky babylove, kluci je milujou a zdaleka ne jen na výletech 🙂
Rýžové mléko, ovesná smetana, javorový sirup, vanilkový borboun nebo rajčatová passata jsou naše top z oddělení jídla
Tyčinky pro děti, vždy se po nich doma jen zaprasi 🤫😊
Já si myslím, že dnešní zásilka mluví za vše 😊
A ráda používám i sprchové gely, ta vůně je boží 😍
Kupuju ovocne presnidavky, snidanove kase (fikova a coko) a vege pomazanky. Z drogerie radsi ani nemluvit 🙈. Jsem zavislak. Nekdo se pri spatne nalade jde uklidnit do HM, ja jdu do DM 😂😂



já chodím do dm nakupovat hlavně rostlinná mléka a celkově náhražky mléčných výrobků. A při každé návštěvě ještě přihodím pár kapsiček pro dcerky 🙂