Ty ubrousky jsou boží 🤩 Máme kuřátka a syn je z nich nadšený 😊
20. říj 2020
@phn jaké je to lepidlo na fotky?zatím mám jen ty čtverečky a někdy mám sto chutí s tím prastit
20. říj 2020
Na lepitko na fotky taky čekám, ale dlouho jsem ho neviděla. 😔
20. říj 2020
@dendulevrtule jestli je to to, co dřív, tak je to jako oboustranná průhledná lepící páska, asi 3mm...nebo ne přímo páska, prostě tím přejedete po fotce a nechá to vrstvičku lepidla. Super praktický🙂
21. říj 2020
@phn tak super,to musím pořídit,děkuju moc za tip a za odpověď 😘
21. říj 2020

Jeee,už zas mají lepidlo na fotky? Paráda!👍