My vyslapali plechý (1378 m n. m). Ten pocit je neskutečný. Byl to pro nás oba první výšlap až na vrchol.
Jeej to je obrovska škoda že vám nevyslo počasí ... když vyjde je to ta nejkrásnější trasa pod sluncem 😍. Už se tam zas taky těšíme ❤️❤️
@vercabetty naposledy jsme měli úplně luxusně, modrá obloha, mráz, sluníčko,... ale nevadí, užili jsme si to i tak ❤
@apacheee to je dobře 😊 my chodíme z Míseček a nahoře celý okruh k pancavskemu, Labské boudě, prameni a zpět k mohyle a dolu na bobech 😁
@vercabetty taky jsme měli boby. Původní plán byl k Pančavskýmu a možná až k prameni, ale nakonec fakt docela fučelo a sníh byl hodně mokrý, tak jsme to radši zkrátili. Zítra nás čeká nějaká další túra, tak ať je úplně nezlikvidujeme 😂
@apacheee chápu 🤣..moc Marcelku i celou rodinu pozdravuj a užívejte 🤗
@vercabetty děkujeme Veru a krásnýho Silvestra celý rodině🙂
@apacheee no ten se úplně nevydaří dle představ, ale snad i tak si to užijeme 😁
@vercabetty jste v izolaci?
@apacheee no sice ne ofiko ale ano 🤦🤣
@vercabetty no, tak ať vám to brzy uteče 🍀
@apacheee díky ..🙏
Jdu na sever a jdu na jih! Na sever a na jih! 🤭
úžasné! Krásná fotka...

Veru, já obdivuji, nejen vaše výšlapy, ale hlavně to, že je kluci dávají v těch mamutech. To fakt klobouk dolů.🙂
@raffaelo hele, včera fakt nebyla jiná možnost, bylo to strašně mokrý. Já došla s botama úplně Durch 😂 já ty boty moc rada nemám, ale jim se v nich asi chodí fakt dobre, protože si je chtějí brát pořad. Většinou je nutim teda do zimních BF , ale když mají možnost volby, vždycky si radši vezmou ty holiny


Vrbatova, moje srdcovka, v létě jsme tam skoro každý víkend 🤩 . V sobotu se chystám se synem .