Mě se moooc líbí bunda s autíčky. Odkud je, prosím?
28. zář 2020
@monikastelinka ne, právě že už dávno ne, ale tu tašku využívám pořád 😁
28. zář 2020
@apacheee já jsem to špatně pochopila😁. Omlouvám se 💖😉
28. zář 2020
@monikastelinka vždyť o nic nejde 😘
28. zář 2020
LIBVERDA
😍
28. zář 2020

Můžu se zeptat Tobi ještě nosí plínky?🙂