icon
1 / 1
avatar

Můžu se zeptat Tobi ještě nosí plínky?🙂

28. zář 2020
avatar

Mě se moooc líbí bunda s autíčky. Odkud je, prosím?

28. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@monikastelinka ne, právě že už dávno ne, ale tu tašku využívám pořád 😁

28. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@tetriska je to Next, kupovala jsem někdy na jaře, takže by ještě mohla být k sehnání 😉

28. zář 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

@apacheee já jsem to špatně pochopila😁. Omlouvám se 💖😉

28. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@monikastelinka vždyť o nic nejde 😘

28. zář 2020
avatar

LIBVERDA
😍

28. zář 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@sisinka12 ano, byli jsme poprvé a moc se nám líbilo 😍

28. zář 2020