Švihak lázeňský ✖ 2 😍
Když jsem si v #dm na konci své kariéry matky malých dětí 😂 kupovala tuhle "přebalovací" tašku, neměla jsem ani ponětí, že jsem si koupila kouzelnou Hermioninu kabelku a budu ji s nadšením tahat ještě dávno poté, co se Tobi zbaví plin💣
Pravda, stan tam sice nenarvu, ale všecko ostatní jo 😁 a ještě mi ji pořád někdo chválí 😍
Mě se moooc líbí bunda s autíčky. Odkud je, prosím?
28. zář 2020
@monikastelinka ne, právě že už dávno ne, ale tu tašku využívám pořád 😁
28. zář 2020
@apacheee já jsem to špatně pochopila😁. Omlouvám se 💖😉
28. zář 2020
@monikastelinka vždyť o nic nejde 😘
28. zář 2020
LIBVERDA
😍
28. zář 2020

Můžu se zeptat Tobi ještě nosí plínky?🙂