icon
1 / 1
avatar

Mám stejnou sbírku 😊

19. pro 2025
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA
@betelgeuzz

Mám stejnou sbírku 😊

@betelgeuzz která se tobě líbí nejvíc?

19. pro 2025
avatar
@apacheee

@betelgeuzz která se tobě líbí nejvíc?

@apacheee asi ta modrá,ale pěkné jsou všechny.

19. pro 2025
avatar

Ta modrá je krásná. Já mám zelenou, ale jinou

19. pro 2025
avatar

Ooo díky za tip, asi začnu tradici 🤭 už mám objednáno letošní

19. pro 2025
avatar

taky jsem ji letos koupila jen kvuli krabicce 😅

20. pro 2025
avatar

Já mám dvě, jsou krásné, ale vlastně nevím, co s nima.

20. pro 2025
avatar

Můžu se zeptat? To jsou jenom plechové krabičky, nebo je v nich nějaký obsah? 🙂

20. pro 2025
avatar
@denca15

Můžu se zeptat? To jsou jenom plechové krabičky, nebo je v nich nějaký obsah? 🙂

@denca15 jsou tam dva malé sprcháče

20. pro 2025