Tahle #dm sada od alverde je evidentně mojí každoroční stálicí. Sprcháče jsou super, ale bez mučení přiznávám, že hlavním důvodem koupě jsou ty nádherný plechový krabičky 😍
19. pro 2025
@apacheee
@betelgeuzz která se tobě líbí nejvíc?
@apacheee asi ta modrá,ale pěkné jsou všechny.
19. pro 2025
Ta modrá je krásná. Já mám zelenou, ale jinou
19. pro 2025
Ooo díky za tip, asi začnu tradici 🤭 už mám objednáno letošní
19. pro 2025
taky jsem ji letos koupila jen kvuli krabicce 😅
20. pro 2025
Já mám dvě, jsou krásné, ale vlastně nevím, co s nima.
20. pro 2025
Můžu se zeptat? To jsou jenom plechové krabičky, nebo je v nich nějaký obsah? 🙂
20. pro 2025

Mám stejnou sbírku 😊