Takovej ten úplně typickej nákup v drogerii 😜 Ale myslím, že tady najdu pár z vás, který to maj úplně stejně 🤷♀️
@deaneira29 jakto?
@apacheee rozpočet 🤷♀️ budu se snažit dopřávat synovi, ale u sebe jsem ze seznamů vyskrtala všechny podobné věci.
@deaneira29 ajaj, tak to je jasný. Ale občas si dopřej aspoň maličkost pro sebe, zasloužíš si to! 🍀
popravdě taky vždycky přijdu do dm a koukám na ty jejich dobroty a ráda bych si něco koupila, ale ty ceny mi to nedovolují ☹
miluji wafle, ty měkkoučké, no..miluju, dcerka se do nich pustí a já mám smůlu😅
@apacheee Zeptám se, co děláš z té ovesné smetany? Kupuji ovesné mléko (nápoj) a ten máme rádi, tu smetanu třeba do omáčky? A ty pudinky z DM po srovnání s dr. Oetker jsou lepší v čem prosím? Díky moc. 🤗
@daisymaminka manžel začal mít problémy c mléčnými vecmi, tak se při vaření učím nahrazovat. A přesně tak, tu ovesnou “smetanu” používám do omáček.
A pudinky jsou za me úplně úžasný, vždycky jsem toho drazsiho Oetkera považovala za TOP, ale co jsem ochutnala ty dm, tak těm dmBio nesahá ani po kotníky. Máme teda ozkousene jen vanilkove, na ty coko jsem moc zvědavá. Ta vanilka je fakt nebe v hube 😍
@apacheee Moc děkuji. Pudink teda vyzkoušíme. A tu "smetanu" koneckonců taky můžeme. 🤗

Jo mívala jsem podobné nákupy, teď si musím na hodně dlouho nechat zajít chuť.