@kristynkal děkuju. Plán je takový, že ve čtvrtek napíšeme dopis Ježíškovi, přichystáme jej na vyzvednutí. Dopis zmizí až ze soboty na neděli a místo něj bude jako každý rok úkolový advenťák. Úkoly jsou klasicky až od 1. prosince, jen je to projekt můj i manžela, tak chceme u té ranní radost být oba dva🙂
Já na to adventování nejsem, ale jako pěkně vymyšlené..
@asongforfay děkuji, my máme advent zase rádi moc 😍
Ten Harry Potter 👍👏❤️ Bude dělat lumpárny místo Elfů?
Mohu se zeptat, jaké úkoly dáváte např? Děkuji.
To vypadá super! Koukám, že máte kluky plus minus autobus podobně staré. Můžu se zeptat, to už znají Harry Pottera? A čteš jim, nebo pouštíš? Já totiž v HP nejedu - ne, že bych nechtěla, ale nenašla jsem čas. Pořád si říkám, že jednou, spolu s klukama. Tak by mě jen zajímalo, v jakém tak věku to může děti začít bavit... Jsem měla představu, že později. Ale jak to vůbec neznám, tak vlastně nevím...
Máš to Veru nádherné. 👏 My už máme doma tři HP holky od Spin Masteru (Hermionu, Lenku a Cho). Naše holky konečně HP milují 😂 - letos se to konečně rozjelo 💪, a tak Vánoce budou na jejich přání téměř jen o HP dárcích. 😍🦉⚡📙
Nádhera 👍
Veru smekám 👏...jak před nápadem tak šikovností. U nás jeDou pytlicky .. píše si o ně Ježíškovi každý rok ❤️
@pratensis my máme s mužem Harryho hrozné rádi, takže máme i dekorace, mluvíme o něm, poslouchame soundtracky, takže takhle zběžně svět HP znají vlastně od malička. Původní představa byla, ze začneme číst v Eliho 11 letech, jakoze symbolicky. Ale poslední dobou už Eli chodil a krucel, ze už ho chce číst taky. Tak jsem objednala to krásne ilustrované vydání a skoro každý den kousek čteme. Je to taková naše společná chvilka. Ale čtu jen se starším, mladší zase v tu dobu čte s tatínkem knížky lepší pro jeho věk. Filmy neznají vůbec, chci aby nejprve poznali knižní předlohu a měli možnost zapojit svou fantazii při čtení. Eli si knížku zamiloval, až me tím fakt překvapil . A čteme chvilku, myslim někdy od konce října
@vercabetty dekuju Veru, sami z toho s Davidem máme radost. Pytlicky jsou taky super, davas dobroty, nebo hračky?
@apacheee Děkuji za odpověď. Pro mě i pro muže je to zatím fakt pole neorané, sama za sebe bych si na to našla čas kdoví kdy. Ale právě se docela těším, až se přivzdělám dohromady s klukama. 🙂 Co tak slyším, tak by to mohlo být docela fajn. Oba kluci mají čtení moc rádi, čteme denně. Takže asi vyčkám, až bude mladšímu nějakých těch 7 (staršímu něco přes 9) a možná to zkusíme.
@apacheee dávám oboje 🙂
Já jsem letos napsala holkám pohádky o vločce, která spadla z nebe a postupně zjišťuje, co lidé v zimně dělají (sporty, sněhulák atd.) a zjišťuje, že existují Vánoce a ona poznává různé vánoční zvyky. Budeme pak taky právě plnit jednotlivé úkoly jako postav si sněhuláka, zápal svíčku na adventním věnci, zazpívej si koledu atd. podobně jak to máš ty 😉.
@vercabetty krásný Veru, Ondra bude nadšený!
@vercabetty a jé, vidím fotky ode mě 😍
@apacheee Ještě malý tip na pěknou akci, jestli tuhle 📖 nemáte : https://www.albatrosmedia.cz/tituly/43212140/ha...
@apacheee jojo, jsou tam, mám je moc ráda 🥰


Mas to krasny 🙂 instalovat bzdes v sobotu a otvirat tedy budou od 1.12.? Nebo uz od prvni adv.nedele?