icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. lis 2021    

To nejdůležitější je hotovo, teď už se jen dočkat samým nadšením sobotní noci, až budeme vše chystat k instalaci 😍

Mé plány jsou velkolepé, tak snad to bude i ve skutečnosti vypadat tak kouzelně jako v mé hlavě 👌

avatar

Mas to krasny 🙂 instalovat bzdes v sobotu a otvirat tedy budou od 1.12.? Nebo uz od prvni adv.nedele?

22. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kristynkal děkuju. Plán je takový, že ve čtvrtek napíšeme dopis Ježíškovi, přichystáme jej na vyzvednutí. Dopis zmizí až ze soboty na neděli a místo něj bude jako každý rok úkolový advenťák. Úkoly jsou klasicky až od 1. prosince, jen je to projekt můj i manžela, tak chceme u té ranní radost být oba dva🙂

22. lis 2021
avatar

Já na to adventování nejsem, ale jako pěkně vymyšlené..

22. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@asongforfay děkuji, my máme advent zase rádi moc 😍

22. lis 2021
avatar

Ten Harry Potter 👍👏❤️ Bude dělat lumpárny místo Elfů?

22. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@stratford zatím nevím, ještě k sobě bude mit velkou Hedviku, tak by možná mohli lumpacit spolu 😊

22. lis 2021
avatar

Mohu se zeptat, jaké úkoly dáváte např? Děkuji.

22. lis 2021
avatar

To vypadá super! Koukám, že máte kluky plus minus autobus podobně staré. Můžu se zeptat, to už znají Harry Pottera? A čteš jim, nebo pouštíš? Já totiž v HP nejedu - ne, že bych nechtěla, ale nenašla jsem čas. Pořád si říkám, že jednou, spolu s klukama. Tak by mě jen zajímalo, v jakém tak věku to může děti začít bavit... Jsem měla představu, že později. Ale jak to vůbec neznám, tak vlastně nevím...

22. lis 2021
avatar

Máš to Veru nádherné. 👏 My už máme doma tři HP holky od Spin Masteru (Hermionu, Lenku a Cho). Naše holky konečně HP milují 😂 - letos se to konečně rozjelo 💪, a tak Vánoce budou na jejich přání téměř jen o HP dárcích. 😍🦉⚡📙

22. lis 2021
avatar

Nádhera 👍

22. lis 2021
avatar

Veru smekám 👏...jak před nápadem tak šikovností. U nás jeDou pytlicky .. píše si o ně Ježíškovi každý rok ❤️

22. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@hanaes mrkni ke mne na blog asi 2,3 příspěvky zpátky, mam tam vyfocene vytištěné papíry před rozstrihanim. Když si zvětšit, mělo by jít krásne přečíst

22. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@pratensis my máme s mužem Harryho hrozné rádi, takže máme i dekorace, mluvíme o něm, poslouchame soundtracky, takže takhle zběžně svět HP znají vlastně od malička. Původní představa byla, ze začneme číst v Eliho 11 letech, jakoze symbolicky. Ale poslední dobou už Eli chodil a krucel, ze už ho chce číst taky. Tak jsem objednala to krásne ilustrované vydání a skoro každý den kousek čteme. Je to taková naše společná chvilka. Ale čtu jen se starším, mladší zase v tu dobu čte s tatínkem knížky lepší pro jeho věk. Filmy neznají vůbec, chci aby nejprve poznali knižní předlohu a měli možnost zapojit svou fantazii při čtení. Eli si knížku zamiloval, až me tím fakt překvapil . A čteme chvilku, myslim někdy od konce října

22. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule dekuju Peti, hod tipy, co holky dostanou 🙏

22. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@codal dekuju 😍

22. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@vercabetty dekuju Veru, sami z toho s Davidem máme radost. Pytlicky jsou taky super, davas dobroty, nebo hračky?

22. lis 2021
avatar

@apacheee Děkuji za odpověď. Pro mě i pro muže je to zatím fakt pole neorané, sama za sebe bych si na to našla čas kdoví kdy. Ale právě se docela těším, až se přivzdělám dohromady s klukama. 🙂 Co tak slyším, tak by to mohlo být docela fajn. Oba kluci mají čtení moc rádi, čteme denně. Takže asi vyčkám, až bude mladšímu nějakých těch 7 (staršímu něco přes 9) a možná to zkusíme.

22. lis 2021
avatar

@apacheee dávám oboje 🙂

22. lis 2021
avatar

Já jsem letos napsala holkám pohádky o vločce, která spadla z nebe a postupně zjišťuje, co lidé v zimně dělají (sporty, sněhulák atd.) a zjišťuje, že existují Vánoce a ona poznává různé vánoční zvyky. Budeme pak taky právě plnit jednotlivé úkoly jako postav si sněhuláka, zápal svíčku na adventním věnci, zazpívej si koledu atd. podobně jak to máš ty 😉.

23. lis 2021
avatar

@apacheee První čtyři ilustrované knižní díly, interaktivní Hedviku (to bylo jediné oč Viki letos stála 😁), 3D puzzle, pyžama HP, mikiny HP, jednu HRU... 🤔

23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@codal to je nádherný!

23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule ty ilustrované jsou boží, taky některou Eli dostane🙂

23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@vercabetty krásný Veru, Ondra bude nadšený!

23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@vercabetty a jé, vidím fotky ode mě 😍

23. lis 2021
avatar

@apacheee Ještě malý tip na pěknou akci, jestli tuhle 📖 nemáte : https://www.albatrosmedia.cz/tituly/43212140/ha...

23. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@88petule to neznám, moc díky🙂

23. lis 2021
avatar

@apacheee jojo, jsou tam, mám je moc ráda 🥰

23. lis 2021