Je to tak. Náš mladší byl štěstím bez sebe, když na volejbalovém turnaji s kamarádem skončili 26. A vůbec mu nevadilo, že z 26 😂
Přesně, Náš Adam jel v den svých třetích narozenin závod na kole. Dostal se i do finále, kde se na startu vysekal. Nasedl a jel. Dojižděl úplně poslední (aspoň mu nikdo nepřekážel 😉 ) a úplně zářil a volal: mamí, já závodím a vyhrávám!!!! Tleskali mu všichni 🙂
@zzuzinda tak to mi pripomnelo jednu letni olympiadu a plavecky zavod. Zavodil nejaky african ze saharskeho statu. Moderator rikal, ze muze trenovat jen v jednom hotelovem bazenu, ktery nema vubec zadne standardni parametry... Samozrejme byl snad bazen pozadu za ostatnimi soutezicimi, ale hala mu aplaudovala vic jak vitezovi a on byl taaak stastny 😂😂😜
Já takhle nikdy nezapomenu na hysterický pláč spolužačky v první třídě. Dostala jedničku, zatímco já jedničku podtrženou, protože jsem úkol splnila první ve třídě. Hystericky plakala, dokud jí neměla podtrženou taky. A co jsem slyšela, tak z toho chuděra nevyrostla.
To je tak přesný, že si to musím nasdílet. Děkuji.
Nádherná životní pravda, děkuji 😘
Božííí

Nikdy nezapomenu na druhy stupen zakladky v den vysvedceni a holcinu z vedlejsi tridy, ktera nebyla uplne nejostrejsi tuzka v penalu a jeji naprosto freneticke nadseni, kdyz vybehla ze skoly: "Jani, Jani, ja mam jenom ctyri ctyrky na vysvedceni!!!" 😂😂😂😜