Malý řeší co si oblékne mnohem více než starší (holka). Např. by nešel ven (mimo zahradu) v teplákách 😂
@apacheee to jsem taky neznala, dokud si nevynutil navstevu barberu 😆 no ve finále to vypadá tak, ze se ublizne, pak rozcucha a vypadá jako predtim, nez tam ten pudr nasypal 😆
no a v teplakach by ven taky nešel (krome zahrady), vsechno obleceni musi byt černý nebo tmavý, snese i jiny barvy, ale žádný detsky motivy!! No a tak 😀😀😀
@apacheee mi povidej, ty je mas oba o rok mladsi nez ja, taky s takovým věkovým odstupem.. takze nas osmiletý je teda slusnej řízek, “tahá holky za copy”, drzkuje, kouli očima a ma nekontrolovatelně výbuchy smichu. A nechce abych ho doprovázela kamkoliv, chce vsude sam a kdyz chci pusu, tak to je pro nej dešnej trapas 🙈
Jako trochu me to desi 😆
U nás se naštěstí zatím řeší jen tlačí netlačí ...s obrázkem / bez obrázků 🤩😅
Moc hezke mikiny!
Jee, odkud jsou? Boží! Mojí kluci jsou ještě malí a bydlíme na dědině, tak jsou věčně v teplakach, ale snažím se je trochu ladit a jednou mi pochvalila jedná maminka na hřišti, jak je pěkně oblíkám, to byla satisfakce číslo jedna. Číslo dva byla poznámka od manžela, že je rád, že kluky hezký oblíkám a za rozumný peníze (vůbec chudák neví😀).
Kluci jsou neeeej 😀👍 Mam doma kluky dvojcata,čekám ted treti mimco a chci kluka 😀 Rádi se oblekaji, chválí můj image, barvy..jsou proste neeej 😀 Takze vám fandím 🙌❤
Teda holky ticha závist. Kluka hezky obléknu a vyjdeme ven, a jako první se otře o auto. Super jdeme převléknout je jak prase. Pokus číslo dva. Je mami kocour vezmu ho domů. Fajn kocour se někde válel,kluk opět špinavý. Pokus tři vem si tepláky. Kašlu na šlechtění. Toto byla akce dnes ráno než šel do školy. Takhle je to s nim pořád. Malý prasátko.
@apacheee Odkud jsou mikiny ! Jsou super a klukům moc sluší ! Náš nejstarší neřeší oblečení ještě ve 13 ti🙉 9 léta Julínka se ráda oblékne, ale nejmladší to je model a hned vše zkouší i Ježiškovi psal o trička 😊
Tak třebas můj manžel, a to není žádný šamponek, hrozne resi, jak vypada, porad nakupuje nejaky novy hadry a boty a rad se hezky oblekne. Zato ja toho mam tak polovic a nakupy nesnasim. Byla jsem to dite, ktery mama nutila, aby ze me byla princeznicka. Moji dceri nic nenutim, nechavam ji přirozeně poznavat a chtit. A ejhle, ta je sama kabelka a boticky a saticky... Asi po tatinkovi 🤣🤣🤣
Taky jsem toužila po holčičce, jak ji budu česat, oblékat.....Můj 4 letý si oblečení zásadně vybírá sám, i to co mu šiju musí být podle jeho představ a oblíbených barev. A ten 2 letý už to občas dělá taky, je schopný půl hodiny řvát, že jsem mu oblékla jiné tričko než chtěl, nebo si ho sundá a vezme si druhé 🙃 A kamarádka říkala, že dcera v pohodě, ale syn ji dělá to samé co ten můj.
@julietta111 eshop Bymini.cz, myslím, že obě mikči jsou značky Style kids, ale neproklínej mě pak, dokázala bych tam utratit fakt majlant🙂
@vevercicka u nás se o sebe taky taťka rád stará a dokonce i rád nakupuje hadry, tak to mají kluci po kom mít🙂
Jo, moji se vždycky v novým postaví k zrcadlo a spusti: já jsem tak krásný, mně to tak sluší!🤣 A poznají, když přijdu ostrihana nebo mám novou kabelku! Před manzelem bych mohla zakamuflovat cokoliv...
@mumynek to je jak u nás, ale já ho už neprevlikam, pokud vyloženě nejdeme k lékaři nebo někde do restaurace atd. Jo a nejhorší je,že ráno říká "tohle nechci, tohle nechci". Takže ještě do toho vymrcuje v čem půjde a pak je za 5 minut jak cunce.
@apacheee Diky moc ! Na tohle jsem Js taky moc šikovná 😅
@apacheee a vydrzi? Jaka je kvalita? Shop vypada uzasne 🥰
@felixfelicis to mame stejne 🙂 minule dvouleta- to je novy svetr? Jsi krasna mami, mekkoucka. Stejne jako 6lety, kdyz jsem prisla z dentalni hygieny, mi rika Mas krasne leskle zlute zuby. Uznavam, maji jine standardy krasy, ale to je mimo teto diskuse 🙂
krásná fotka
Nás devitilety Tobík je klasický kluk,bere trička od vrchu,žádný přebírání nebo stylováni.Uplne mu vyhovuje,když mu oblečení připravím já.Myslím,že kdyby tam bylo triko s kačerem Donaldem,oblikne si ho bez problému taky🤣Zato čtyřletá Vivi nám to vynahrazuje i za něj.Uz od plinek má svůj názor na oblečení a ví přesně,co si obleče a co ne.Obleceni je s ní treba konzultovat🤣Na můj názor ještě dá,ale když ji připraví oblečení připraví manzel,tak si jde rovnou připravit jiné🤣🤣🤣🤣
@kamimnichov celkem to vydrží, kvalita je fajn 🙂


moji kluci taky strasne resi co na sebe, hlavne ten osmilety, se furt šlechtí pred zrcadlem 😀