icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
15. lis 2021    

Už jsou to pořádní frajírci 😍

Když jsem zjistila, ze budu klučičí máma, politovala jsem se, ze nebudu mít s kým řešit “ hadry”, ale tihle dva myslim vydají aspoň za 10 holčiček parádnic 😜

Oblékání je baví a dokonce si nový věci i vždycky rádi zkouší 😍

A pokud je tu někdo, koho svrbí prsty a chce mi dát přednášku o podporování stereotypů, radím, ať to dnes nedělá, bo mám za sebou fakt blbej den 😂😂😂

Zkouška novych božích mikin 📷

avatar

moji kluci taky strasne resi co na sebe, hlavne ten osmilety, se furt šlechtí pred zrcadlem 😀

15. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jijulka ti moji to maj fakt od mimin a taky se vždycky chodí nakrucovat před zrcadlo a je to boží 😍

15. lis 2021
avatar

@apacheee ja mu musela koupit uz i stylingovy pudr na vlasy 🤦🏼‍♀️🤯😂

15. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jijulka tak takhle daleko ještě nejsme, popravdě asi ani netuším, že něco takovýho existuje. Moje vědomí sahá ke gelům a lakům🙂

15. lis 2021
avatar

Malý řeší co si oblékne mnohem více než starší (holka). Např. by nešel ven (mimo zahradu) v teplákách 😂

15. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@majca16 prostě frája od přírody😍

15. lis 2021
avatar

@apacheee to jsem taky neznala, dokud si nevynutil navstevu barberu 😆 no ve finále to vypadá tak, ze se ublizne, pak rozcucha a vypadá jako predtim, nez tam ten pudr nasypal 😆
no a v teplakach by ven taky nešel (krome zahrady), vsechno obleceni musi byt černý nebo tmavý, snese i jiny barvy, ale žádný detsky motivy!! No a tak 😀😀😀

15. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@jijulka tak u nás jsou tepláky v cajku a dětský motivy zatím taky, ale je mi jasný, že bude hůř 😂 Eli nám už začíná jít do puberty, tak je veselo!

15. lis 2021
avatar

@apacheee mi povidej, ty je mas oba o rok mladsi nez ja, taky s takovým věkovým odstupem.. takze nas osmiletý je teda slusnej řízek, “tahá holky za copy”, drzkuje, kouli očima a ma nekontrolovatelně výbuchy smichu. A nechce abych ho doprovázela kamkoliv, chce vsude sam a kdyz chci pusu, tak to je pro nej dešnej trapas 🙈
Jako trochu me to desi 😆

15. lis 2021
avatar

U nás se naštěstí zatím řeší jen tlačí netlačí ...s obrázkem / bez obrázků 🤩😅

15. lis 2021
avatar

Moc hezke mikiny!

15. lis 2021
avatar

Jee, odkud jsou? Boží! Mojí kluci jsou ještě malí a bydlíme na dědině, tak jsou věčně v teplakach, ale snažím se je trochu ladit a jednou mi pochvalila jedná maminka na hřišti, jak je pěkně oblíkám, to byla satisfakce číslo jedna. Číslo dva byla poznámka od manžela, že je rád, že kluky hezký oblíkám a za rozumný peníze (vůbec chudák neví😀).

15. lis 2021
avatar

Kluci jsou neeeej 😀👍 Mam doma kluky dvojcata,čekám ted treti mimco a chci kluka 😀 Rádi se oblekaji, chválí můj image, barvy..jsou proste neeej 😀 Takze vám fandím 🙌❤

15. lis 2021
avatar

Teda holky ticha závist. Kluka hezky obléknu a vyjdeme ven, a jako první se otře o auto. Super jdeme převléknout je jak prase. Pokus číslo dva. Je mami kocour vezmu ho domů. Fajn kocour se někde válel,kluk opět špinavý. Pokus tři vem si tepláky. Kašlu na šlechtění. Toto byla akce dnes ráno než šel do školy. Takhle je to s nim pořád. Malý prasátko.

15. lis 2021
avatar
15. lis 2021
avatar

@whocares, despacito 🤪

15. lis 2021
avatar

@mumynek to mi dela mladsi. Tam uz se ani nesnazim 😀 ale taky si vymysli v čem jakoze půjde

15. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@whocares eshop Bymini.cz, myslím, že obě mikči jsou značky Style kids, ale neproklínej mě pak, dokázala bych tam utratit fakt majlant🙂

15. lis 2021
avatar

@apacheee Odkud jsou mikiny ! Jsou super a klukům moc sluší ! Náš nejstarší neřeší oblečení ještě ve 13 ti🙉 9 léta Julínka se ráda oblékne, ale nejmladší to je model a hned vše zkouší i Ježiškovi psal o trička 😊

15. lis 2021
avatar

Tak třebas můj manžel, a to není žádný šamponek, hrozne resi, jak vypada, porad nakupuje nejaky novy hadry a boty a rad se hezky oblekne. Zato ja toho mam tak polovic a nakupy nesnasim. Byla jsem to dite, ktery mama nutila, aby ze me byla princeznicka. Moji dceri nic nenutim, nechavam ji přirozeně poznavat a chtit. A ejhle, ta je sama kabelka a boticky a saticky... Asi po tatinkovi 🤣🤣🤣

16. lis 2021
avatar

Taky jsem toužila po holčičce, jak ji budu česat, oblékat.....Můj 4 letý si oblečení zásadně vybírá sám, i to co mu šiju musí být podle jeho představ a oblíbených barev. A ten 2 letý už to občas dělá taky, je schopný půl hodiny řvát, že jsem mu oblékla jiné tričko než chtěl, nebo si ho sundá a vezme si druhé 🙃 A kamarádka říkala, že dcera v pohodě, ale syn ji dělá to samé co ten můj.

16. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@julietta111 eshop Bymini.cz, myslím, že obě mikči jsou značky Style kids, ale neproklínej mě pak, dokázala bych tam utratit fakt majlant🙂

16. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@vevercicka u nás se o sebe taky taťka rád stará a dokonce i rád nakupuje hadry, tak to mají kluci po kom mít🙂

16. lis 2021
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@aurum27

sticker
16. lis 2021
avatar

Jo, moji se vždycky v novým postaví k zrcadlo a spusti: já jsem tak krásný, mně to tak sluší!🤣 A poznají, když přijdu ostrihana nebo mám novou kabelku! Před manzelem bych mohla zakamuflovat cokoliv...

16. lis 2021
avatar

@mumynek to je jak u nás, ale já ho už neprevlikam, pokud vyloženě nejdeme k lékaři nebo někde do restaurace atd. Jo a nejhorší je,že ráno říká "tohle nechci, tohle nechci". Takže ještě do toho vymrcuje v čem půjde a pak je za 5 minut jak cunce.

16. lis 2021
avatar

@apacheee Diky moc ! Na tohle jsem Js taky moc šikovná 😅

16. lis 2021
avatar

@apacheee a vydrzi? Jaka je kvalita? Shop vypada uzasne 🥰

16. lis 2021
avatar

@felixfelicis to mame stejne 🙂 minule dvouleta- to je novy svetr? Jsi krasna mami, mekkoucka. Stejne jako 6lety, kdyz jsem prisla z dentalni hygieny, mi rika Mas krasne leskle zlute zuby. Uznavam, maji jine standardy krasy, ale to je mimo teto diskuse 🙂

16. lis 2021
avatar
16. lis 2021
avatar

krásná fotka

16. lis 2021
avatar

Nás devitilety Tobík je klasický kluk,bere trička od vrchu,žádný přebírání nebo stylováni.Uplne mu vyhovuje,když mu oblečení připravím já.Myslím,že kdyby tam bylo triko s kačerem Donaldem,oblikne si ho bez problému taky🤣Zato čtyřletá Vivi nám to vynahrazuje i za něj.Uz od plinek má svůj názor na oblečení a ví přesně,co si obleče a co ne.Obleceni je s ní treba konzultovat🤣Na můj názor ještě dá,ale když ji připraví oblečení připraví manzel,tak si jde rovnou připravit jiné🤣🤣🤣🤣

16. lis 2021
avatar

@kamimnichov celkem to vydrží, kvalita je fajn 🙂

16. lis 2021