@velkabublina tak držím pěsti!
2. srp 2020
Tak s femibionem, panenkami a FP bychom museli udělat radost někomu jinému, ale zbytek bych využila nějak 🤣 z loňského léta mám mop od Ivci, to potěšilo hodně...
2. srp 2020
@velkabublina tak držím pěsti!
Tak s femibionem, panenkami a FP bychom museli udělat radost někomu jinému, ale zbytek bych využila nějak 🤣 z loňského léta mám mop od Ivci, to potěšilo hodně...
To je jasný, že na všechny 😉