V #dm nakupuji už mnoho let a za tu dobu jsem vyzkoušela opravdu velké množství produktů. Některé z nich našly v naší domácnosti své trvalé místo. Každý týden se tak budete moci těšit na #tip_ambasadorky, ve kterém vám představím některý z mých oblíbených výrobků.
Samozřejmě jsem moc zvědavá i na to, jaké TOPky máte vy. Zatím je to sice "tajné" 😇 , ale jen tak mezi námi vám můžu prozradit, že už příští týden proběhne první velká soutěž. A točit se bude právě kolem vašich oblíbených výrobků.
Soutěžit budeme ve skupině, tak šup za námi:
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
Od doby, co z nabídky vyřadili preclíky v čokoládě, už to není co bývalo :D
U nás vedou výrobky pro děti
@la_amanita vidíš, tak zrovna tenhle výrobek jsem ani neznala 😁
@la_amanita jo, to mě taky naštvalo... když už jsem je objevila někde, kam chodím často, tak je přestali mít v nabídce...
Neumim si predstavit ze bych kazdy mesic nenakoupila 🙂 milujem sampony, sprchace a vyrobky prp deti
A je Verčo nějaká šance prosím zjistit, z jakého důvodu mizí sprchové gely od Originál source? Je to moje největší závislost, zbožňuji je a mizí a nikdo neví proč... Výroba je Anglie, budu muset sehnat na nějakém eshopu a platit poštovné 😢
Ja mam loju asi dvacet-tri v penale,co nosim do skoly.A stejne furt kupuju novy.Ted potrebuju tu bilou cokoladu Balea
Mám tolik oblíbených výrobků 🙂 😀

Ja miluju lojiky,takze tam vzdycky naky z limitky koupim 🙂🙂