Kolik stojí prosím?
Už se nemůžu dočkat!! Prosimtě kolik kontretne tento loni stal? Děkuji 😊
@actiimelka tenhle stál vloni myslím 699 Kč a cenově tam byly věci přes 1500 Kč. byl úplně dokonalej
Veru, využila jsi všechno z toho kalendáře? Já nad ním uvažuji. Kosmetický a čajový je top.
Jsem zvědavá s čím přijdou letos 🙂
Taky se nemůžu dočkat 💖
@ivakalinova Ivčo, nevyužila jsem pouze takový ty pěnový mezi prsty na lakování a pilníček na nehty, jinak všechno ostatní byla skvělá kosmetika, kterou fakt využívám všechnu - třeba tolik rtěnek bych si nikdy nekoupila, ale používám je nakonec všechny🙂
@monikastelinka a na jaký si myslíš?
@apacheee 🤷♀️
@apacheee super, děkuji. Tak jsem nalomená 🙈
@ivakalinova hele, fakt byl úplně dokonalý. Letos budu mít těžkou volbu, který vybrat 😁
@apacheee já taky, já taky 🙈 Slyšela jsem chválu i na Essence. Oni nebudou špatné i jiné značky 😅
Já ještě čekám na dětský kosmetický. Loni byl myslím od Säu Bär, tak jsem zvědavá, s čím přijdou letos 🙂
@ivakalinova jojo, ten vloni byl. Já uvažuji o o tom pro chlapy, že bych vzala Davidovi, vloni prý byl super
@apacheee to jsem si taky říkala, že bysme měli všichni. To by měla největší radost Emička 🤩
@ivakalinova hele, neměla, věř že tu mou loňskou radost z každodenního kosmetického dárku, by nepřekonala ani dětská radost. Fakt to bylo boží
@ivakalinova myšleno tak, že se budeš těšit možná víc než ona 😁
@apacheee tak jsem asi rozhodnutá, že vezmu pro všechny. Děkuji moc, účet pošlu kam? 😅
@ivakalinova no mně určitě ne 🙈 ten náš na tom bude asi úplně stejně 😂
@apacheee ten e-shop mě těší, tak budu číhat. Loni byly poměrně rychle pryč 🙈
Ja loni mela od Baley se vzorecky samponu a sprchacu a perlicek do koupele a bomba 🙂 jen skoda ze ty vune nedelaji ve velkem baleni :D a Sasence sem koupila ld SauBar a taky bomba 🙂
@ivakalinova číhej, taky budu zítra číhat🙂
@triskova_v To zní skvěle!
Jinak mam na svem profilu dve alba s popiskama a fotkama co jsme loni meli v kalendarich :D
@triskova_v jdu mrknout, chci právě ten dětský pro Emičku 🙂
Tady ti to moc sluší, Veru 😍

Budou i na eshopu? Do obchodu se nedostanu🤔🙂