V poslední době se mě hodně ptáte na adventní kalendáře - kdy budou a na jaké se můžete těšit 😊
A pro vás všechny mám výbornou zprávu - v prodejnách #dm se začnou objevovat již od zítra, tedy od 15.10. Sama zatím nevím, jak budou vypadat, ale stoprocentně vím, že se strašně těším, až si vyberu ten svůj letošní. Protože ten loňský byl úplně boží a kalendáře s čokoládama se od té doby můžou jít zahrabat.
Tohle jsou totiž absolutně TOP adventaky pro velký holky. A samozřejmě i kluky 😂
Kolik stojí prosím?
Už se nemůžu dočkat!! Prosimtě kolik kontretne tento loni stal? Děkuji 😊
@actiimelka tenhle stál vloni myslím 699 Kč a cenově tam byly věci přes 1500 Kč. byl úplně dokonalej
Veru, využila jsi všechno z toho kalendáře? Já nad ním uvažuji. Kosmetický a čajový je top.
Jsem zvědavá s čím přijdou letos 🙂
Taky se nemůžu dočkat 💖
@ivakalinova Ivčo, nevyužila jsem pouze takový ty pěnový mezi prsty na lakování a pilníček na nehty, jinak všechno ostatní byla skvělá kosmetika, kterou fakt využívám všechnu - třeba tolik rtěnek bych si nikdy nekoupila, ale používám je nakonec všechny🙂
@monikastelinka a na jaký si myslíš?
@apacheee 🤷♀️
@apacheee super, děkuji. Tak jsem nalomená 🙈
@ivakalinova hele, fakt byl úplně dokonalý. Letos budu mít těžkou volbu, který vybrat 😁
@apacheee já taky, já taky 🙈 Slyšela jsem chválu i na Essence. Oni nebudou špatné i jiné značky 😅
Já ještě čekám na dětský kosmetický. Loni byl myslím od Säu Bär, tak jsem zvědavá, s čím přijdou letos 🙂
@ivakalinova jojo, ten vloni byl. Já uvažuji o o tom pro chlapy, že bych vzala Davidovi, vloni prý byl super
@apacheee to jsem si taky říkala, že bysme měli všichni. To by měla největší radost Emička 🤩
@ivakalinova hele, neměla, věř že tu mou loňskou radost z každodenního kosmetického dárku, by nepřekonala ani dětská radost. Fakt to bylo boží
@ivakalinova myšleno tak, že se budeš těšit možná víc než ona 😁
@apacheee tak jsem asi rozhodnutá, že vezmu pro všechny. Děkuji moc, účet pošlu kam? 😅
@ivakalinova no mně určitě ne 🙈 ten náš na tom bude asi úplně stejně 😂
@apacheee ten e-shop mě těší, tak budu číhat. Loni byly poměrně rychle pryč 🙈
Ja loni mela od Baley se vzorecky samponu a sprchacu a perlicek do koupele a bomba 🙂 jen skoda ze ty vune nedelaji ve velkem baleni :D a Sasence sem koupila ld SauBar a taky bomba 🙂
@ivakalinova číhej, taky budu zítra číhat🙂
@triskova_v To zní skvěle!
Jinak mam na svem profilu dve alba s popiskama a fotkama co jsme loni meli v kalendarich :D
@triskova_v jdu mrknout, chci právě ten dětský pro Emičku 🙂
Tady ti to moc sluší, Veru 😍

Budou i na eshopu? Do obchodu se nedostanu🤔🙂