icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
14. říj 2020    

V poslední době se mě hodně ptáte na adventní kalendáře - kdy budou a na jaké se můžete těšit 😊

A pro vás všechny mám výbornou zprávu - v prodejnách #dm se začnou objevovat již od zítra, tedy od 15.10. Sama zatím nevím, jak budou vypadat, ale stoprocentně vím, že se strašně těším, až si vyberu ten svůj letošní. Protože ten loňský byl úplně boží a kalendáře s čokoládama se od té doby můžou jít zahrabat.

Tohle jsou totiž absolutně TOP adventaky pro velký holky. A samozřejmě i kluky 😂

avatar

Budou i na eshopu? Do obchodu se nedostanu🤔🙂

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@tercasv zjistím 😊 vloni myslím byly

14. říj 2020
avatar

@apacheee super, děkuji 🙂 a kdyby tam byl obrázek, co v kalendáři bude, bylo by to nejlepší 🙂

14. říj 2020
avatar

Kolik stojí prosím?

14. říj 2020
avatar

Už se nemůžu dočkat!! Prosimtě kolik kontretne tento loni stal? Děkuji 😊

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@hlukacz od zítřka budou ceny pro letošní rok známé, zatím konkrétní informace nemám🙂

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@actiimelka tenhle stál vloni myslím 699 Kč a cenově tam byly věci přes 1500 Kč. byl úplně dokonalej

14. říj 2020
avatar

Veru, využila jsi všechno z toho kalendáře? Já nad ním uvažuji. Kosmetický a čajový je top.
Jsem zvědavá s čím přijdou letos 🙂

14. říj 2020
avatar

Taky se nemůžu dočkat 💖

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivakalinova Ivčo, nevyužila jsem pouze takový ty pěnový mezi prsty na lakování a pilníček na nehty, jinak všechno ostatní byla skvělá kosmetika, kterou fakt využívám všechnu - třeba tolik rtěnek bych si nikdy nekoupila, ale používám je nakonec všechny🙂

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@monikastelinka a na jaký si myslíš?

14. říj 2020
avatar

@apacheee 🤷‍♀️

14. říj 2020
avatar

@apacheee super, děkuji. Tak jsem nalomená 🙈

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivakalinova hele, fakt byl úplně dokonalý. Letos budu mít těžkou volbu, který vybrat 😁

14. říj 2020
avatar

@apacheee já taky, já taky 🙈 Slyšela jsem chválu i na Essence. Oni nebudou špatné i jiné značky 😅
Já ještě čekám na dětský kosmetický. Loni byl myslím od Säu Bär, tak jsem zvědavá, s čím přijdou letos 🙂

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivakalinova jojo, ten vloni byl. Já uvažuji o o tom pro chlapy, že bych vzala Davidovi, vloni prý byl super

14. říj 2020
avatar

@apacheee to jsem si taky říkala, že bysme měli všichni. To by měla největší radost Emička 🤩

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivakalinova hele, neměla, věř že tu mou loňskou radost z každodenního kosmetického dárku, by nepřekonala ani dětská radost. Fakt to bylo boží

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivakalinova myšleno tak, že se budeš těšit možná víc než ona 😁

14. říj 2020
avatar

@apacheee tak jsem asi rozhodnutá, že vezmu pro všechny. Děkuji moc, účet pošlu kam? 😅

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivakalinova no mně určitě ne 🙈 ten náš na tom bude asi úplně stejně 😂

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@tercasv od zítřka budou i na eshopu🙂

14. říj 2020
avatar

@apacheee super, děkuji 🙂

14. říj 2020
avatar

@apacheee ten e-shop mě těší, tak budu číhat. Loni byly poměrně rychle pryč 🙈

14. říj 2020
avatar

Ja loni mela od Baley se vzorecky samponu a sprchacu a perlicek do koupele a bomba 🙂 jen skoda ze ty vune nedelaji ve velkem baleni :D a Sasence sem koupila ld SauBar a taky bomba 🙂

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@ivakalinova číhej, taky budu zítra číhat🙂

14. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@triskova_v To zní skvěle!

14. říj 2020
avatar

Jinak mam na svem profilu dve alba s popiskama a fotkama co jsme loni meli v kalendarich :D

14. říj 2020
avatar

@triskova_v jdu mrknout, chci právě ten dětský pro Emičku 🙂

14. říj 2020
avatar

Tady ti to moc sluší, Veru 😍

19. říj 2020
avatar
apacheee
autorAMBASADORKA

@kija děkuji Hani🙂

19. říj 2020