@kesulkak vidis, já znám i jiné značky jenom takhle, tak se přiznám, ze jsem nad tím vlastně nijak nedumala. Ale tohle jednotlivé balení je pro nás strašně prakticky, takže bych stejne asi nejvíc využívala takhle. Ale myslim, ze dm jiné než tohle balení opravdu ani nemá, pokud jsem si jenom nevšimla 🙂
14. kvě 2024
@kesulkak
@apacheee
@zebruska Prodávají se ještě ve válečku. https://www.dm.cz/mivolis-hroznovy-cukr-s-malin...
14. kvě 2024
Také je nosím po kapsách, kabelce, to balení po jednom je praktické. Jinak asi dvě příchutě mají i v klasickém válečku.
A strašně moc dobrý, třeba do auta, letadla jsou tyhle dětské cucací bonbony. Ty beru v dm úplně vždy.
15. kvě 2024


Jen moje ekoduše trochu trpí, každý zvlášť zabalený.. raději sahám po balení dohromady v jednom obalu. Avšak to nevím, jestli v DM mají 😅