@minonka2020 moc děkujeme 😍 tohle bude jen taková malá, na konci srpna nás pak čeká velká oslava s Eliho kamarády, to bude daleko víc chystání 😇
Tak ať se těm našim prckům ve škole hlavně líbí 🍀
4. srp 2020
@apacheee doufám že ano . Užijte si to krásně

4. srp 2020

4. srp 2020
všechno nejlepší 🙂 i u nás se dnes slaví , máme doma Domču 🙂 a dortík se určitě povede..😉
4. srp 2020
@jeanne1211 tak všechno nejlepší ❤️🍀😘
4. srp 2020
Často Vas tady sleduji. Krásné fotecky a veškeré příspěvky. Dneska můj syn Jindrisek má taky přesně 6 let. A já už včera brečela, že není možné, že to tak uteklo. 💖 Přeji všechno nejlepší. Pěkně to oslavte🌹🌹🍾
4. srp 2020
Dej pak recept. Ať se povede!
5. srp 2020


Všechno nejlepší. Mé holčičce taky bylo v lednu 6. Taky letošní prvnacek . Těším se moc. Oslavu si užijte