Vlastně vůbec netuším, kdy a jak se to stalo, ale ode dneška máme doma 6 letého chlapečka, od září pak už dokonce prvňáčka 🎂🎂🎂
Zítra máme první oslavu, takže se jdu vrhnout na dort. Baví mě zkoušet nové recepty, takže tentokrát dělám prvně ořechovy dort s #dm javorový sirupem a jsem na něj strašně moc zvědavá. Prý je totiž naprosto luxusní.
Tak prosím držte pěsti, ať se povede a nemusím v noci ještě dopekat nějakou starou známou klasiku 😂
@minonka2020 moc děkujeme 😍 tohle bude jen taková malá, na konci srpna nás pak čeká velká oslava s Eliho kamarády, to bude daleko víc chystání 😇
Tak ať se těm našim prckům ve škole hlavně líbí 🍀
@apacheee doufám že ano . Užijte si to krásně


všechno nejlepší 🙂 i u nás se dnes slaví , máme doma Domču 🙂 a dortík se určitě povede..😉
@jeanne1211 tak všechno nejlepší ❤️🍀😘
Často Vas tady sleduji. Krásné fotecky a veškeré příspěvky. Dneska můj syn Jindrisek má taky přesně 6 let. A já už včera brečela, že není možné, že to tak uteklo. 💖 Přeji všechno nejlepší. Pěkně to oslavte🌹🌹🍾
Dej pak recept. Ať se povede!


Všechno nejlepší. Mé holčičce taky bylo v lednu 6. Taky letošní prvnacek . Těším se moc. Oslavu si užijte