@nikolalob93 ano a její nejhezčí expozice 🙂
27. lis 2017
Hezky! 😀 Na první pohled jsem myslela, že ji máš taky v šátku ;)
27. lis 2017
Kdo vás fotí, Eliášek?🙂
27. lis 2017
@nikolalob93 ano a její nejhezčí expozice 🙂
Hezky! 😀 Na první pohled jsem myslela, že ji máš taky v šátku ;)
Kdo vás fotí, Eliášek?🙂
Zoo liberec? 🙂