Září už se skoro chýlí ke svému závěru a já si uvědomila, že jsem vám tady u sebe na zdi ani neukázala o jakou parádu "soutěžíme" v #dm skupině 🎁
Jak už jistě víte, tak každý měsíc odměňuju jednu maminku ze skupiny, která je aktivní a přidá minimálně jeden příspěvek s recenzí, fotkou nákupu, receptem, tipem... No a pak už nezbývá než čekat, jestli se tohle #dm štěstí usměje třeba právě na vás 🍀
Těším se na vaše další příspěvky, jsou parádní!
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
Dnes jsem na Tebe opět musela myslet. V Praze předělávají jednu DM prodejnu a včera a dnes byla 20% sleva na vše, tak jsem dneska nelenila a vyrazila.😍
25. zář 2020
Ty jsou nádherné. Hm, musím se zase jít mrknout do DM 😁
25. zář 2020

Bez mikroplastov 👏👏👏😊