Od akeho veku sa prosim dieta obide bez mlieka, len na prikrmoch? Tj odkedy sa moze prestat s kojenim?
Jak ktere..Muj syn to mel od roka. Synovec taky kolem roka.
16. zář 2018
Záleží zcela na dítěti. Můj syn se rozjídal velmi, velmi pomalu, takže u něj třeba tak nejdřív od dvou let.
16. zář 2018
Můj syn třeba mléko neměl,původně byl na um,ale velice brzy zjištěna alergie,takže přešel na hydrolyzat a od roka už žádné mléko,ale dobře jedl...
16. zář 2018
podle mě to hodně záleží na tom jaký je to jedlík