icon

Ovocná pizza? Proč ne, na oslavu léta, které dnes začalo 🙂

avatar

Mnaaaaaam dala bych si a klidne celou hahaha

20. čer 2016
avatar

Tak to vypadá luxusně! 🙂 taky bych jí zvládla celou 😀

20. čer 2016
avatar

je lehké ji sníst i upéct 😀

20. čer 2016
avatar

wau, super!

21. čer 2016