Ovocná pizza? Proč ne, na oslavu léta, které dnes začalo 🙂
Mnaaaaaam dala bych si a klidne celou hahaha
Tak to vypadá luxusně! 🙂 taky bych jí zvládla celou 😀
je lehké ji sníst i upéct 😀
wau, super!
Mnaaaaaam dala bych si a klidne celou hahaha