icon
4 / 74
1. společné foto s maminkou - přesně 48 hod od narození :-)
avatar

Maminka vypada jak kdyby ani nerodila, nadherna 🙂

15. čer 2011
avatar

Moc vám to sluší, spokojená maminka, spokojené miminko 🙂

15. čer 2011
avatar

@lucie_kol To bude asi tím, že maminka rodila císařem 😉

15. čer 2011
avatar

moc Vám to sluší 🙂 hezky chlapeček

15. čer 2011
avatar

sluší moc 🙂

15. čer 2011
avatar

krásná maminka 😉

15. čer 2011
avatar

Tak takhle chci po porodu taky vypadat 🙂 Krása!

15. čer 2011
avatar

Paji, vypadat po porodu jako ty, tak si necham bricho rezat denne 😀

15. čer 2011
avatar

krasna dvojka!!!

15. čer 2011
avatar

moc vam to slusi,,,a moc gratulujeme

15. čer 2011
avatar

Mamince to sluší za každých okolností 🙂 Super

15. čer 2011
avatar

Kočky, děkuji moc... 😉

15. čer 2011
avatar

gratulejem..

16. čer 2011
avatar

Není možné, že takto krásně vypadá žena, co má 2 dny po porodu. Já vypadla hrozně! Oteklá, flekatá, kruhy pod očima, no hnus, velebnosti 😀 ( mezi náma, ono to ani ted´po skoro půl roce není lepší 😀 😀 )

17. čer 2011
avatar

Krásná fotečka, moc vám to sluší 🙂 gratulujeme!!!

19. čer 2011
avatar

tak já takhle nevypadala zdaleka ani týden po císaři.. to klobouk dolů!

21. čer 2011
avatar

ahoj, GRATULACE!!!!!!!

2. črc 2011
avatar

krásná maminka a nádherné miminko, přeji všechno nej nej 🙂

17. črc 2011
avatar

Páni, mě se šminků ještě ani nedotkla, a to jsem už skoro 11 měsíců po porodu 😀 Sluší 🙂

30. črc 2011
avatar

Tak takhle bych chtěla po porodu vypadat 🙂

4. zář 2011
avatar

nádherná maminka a krásný klučík, gratulace!

5. zář 2011
avatar

mamko jak to tobě slušelo i v porodnici, nechápu 🙂)

29. lis 2012