icon

Ahoooj! Jak jste se dnes vyspali? Těšíte se na další den s kostkami LEGO DUPLO? I dnes vás čekají zajímavé tipy, postřehy od naší oblíbené odbornice na vývoj dětí Pauly Fassati a soutěž o pět krabic jedné parádní stavebnice od LEGO DUPLO! Brzy začínáme…

avatar

Noc bola tazka,obe deti chore, snad bude den lepsi.
Do sutaze sa zapojim, prave hladame darcek pre nasho prcka k vianociam ☺

19. říj 2017
avatar

Juuu parada...jsem v 7m a az na neustalou potrebu curat jsem spala jako dudek...a nase dvouletanda taky. Miluje lego tak se rada zapojim...kde mam soutezit prosim???

19. říj 2017
avatar

Nechci soutěžit, ale vždycky na mě teď v poslední době vyskočí na Koníku reklama na Duplo. S tím "MÁMI" se někdo spletl nebo je to tak schválně? 😲

19. říj 2017
avatar

U nás se nespalo,oba mají kašel,ale nutné bychom potřebovali soutěžit o zábavní park 😂nebo lego s Minnie 👍

19. říj 2017
avatar

U nas v nocci nic moc, maly se dusil kaslem...a uz se tesime na soutez, treba nam to zrpijemni podzimni chnury a bacily :-

19. říj 2017
avatar

🙂

19. říj 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@hliskova sledujte tento blog, každý den tu na aktuální soutěž odkazujeme. Nebo sledujte naše fórum: https://www.modrykonik.cz/forum/category/dny-s-.... A spaní si užívejte, brzy vám ho miminko lehce zkomplikuje... 👶

19. říj 2017
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@bara_lego 😀 no pokud bude stejne jak nase prvorozena, tak ani nepoznam ze mame miminko... 😀 hezky vecer

19. říj 2017
avatar

@nihal, @properjoey, @cermij, ať je brzy líp! Nemoce umí děti pěkně potrápit... A v soutěžích vám budu držet palce. PS: @properjoey včera byla vyhlášená soutěž o sadu LEGO DUPLO Velká pouť (https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-lego-dupl...), to by u vás mohlo trochu zvednout morálku. 🙂

19. říj 2017
avatar

Ha, tak konečně je ta reklama opravená! 🙂

20. říj 2017
avatar

@galatea_a, jj, dohledala jsem vás, abych vám to taky napsala. Měli jsme tam překlep a pak chvíli trvalo, než se reklama vyměnila. Posílám vám jedničku s hvězdičkou za postřeh! 😘

22. říj 2017
avatar

@bara_lego Jéé děkuju! 😀

22. říj 2017