Do stanice přijíždí super rychlý LEGO DUPLO Můj první vláček. Nastartujte motory a vydejte se na cestu za dobrodružstvím! Kam vyrazíte - do hor nebo k vodě?
http://lego.build/MujPrvniVlacek
Tankovani a houkani ma u nas doma nejvetsi uspech 🙂
6. říj 2016
to máme,doporučuji

6. říj 2016
Vláček je obzvláště vypečený 😍👏
6. říj 2016
Super. Uz se moc tesim na Vanoce🙂). A holky dokupovali jste koleje?
7. říj 2016
@erika1985 My máme i koleje navíc a super 🙂 Dá se stavit víc drah, než jen kolečko 😉
8. říj 2016

Objednáno na Vánoce :D