prosím, je to asi měsíc zpátky, kdy sem (myslím, že to bylo tady) dala jedna maminka video točené za komunistů, kde bylo zachyceno, jaký je rozdíl mezi rodinou a kojeneckým ústavem. Nevíte někdo? Děkuju 🙂
Nebyl to dokument Děti bez lásky? Já ho nedávno stahovala na Ulož to.
7. pro 2016
Vystupoval tam prof. Matějček.
7. pro 2016
Deti bez lasky, je to i na youtube.
7. pro 2016
barborajohana
autorděkuju to bude ono
8. pro 2016
barborajohana
autor@panickatlamicka děkuju
8. pro 2016
To by mě velmi zajímalo, zrovna dnes jsem kouakala na jeden pořad co byl na ČT 2