Prosím o radu. Kde se dá během 1 tydne sehnat smuteční oblečení, tedy šaty do tohoto počasí 20-24´C, pro 8 letou dceru? Next a Hm už jsem prošla a mají jen samé letní barevné kousky. Díky
Možná mě někdo opraví, nicméně mám za to, že malé dítě nemusí mít smuteční šaty. Asi bych nedávala něco vyloženě veselého, ale ani bych nešla po vyloženě smuteční
V pepcu mají teď černé sukně....
Já jsem na pohřbu viděla holčičku v růžovém kabátku, svítila na dálku.
mám doma kdyžtak černé šaty v této velikosti
Loni jsem dcerce na pohřeb koupila černobílé šaty s tlumeným vzorem v C&A. Rok předtím měla fialovou šatovou sukni, ale to bylo v zimě...
Dala bych bílé, to je taky smuteční barva.
upřímnou soustrast. koukni v nextu, černé tam mají, vzorované i bez.
teda myslím na webu, mně to od nich chodí do 2 dnů
podle tradice se oblečení u dětí na pohřeb neřeší, ba dokonce nevím, jestli by se podle nějaké pověry vůbec mělo dítě do černé oblékat.... já si pamatuju pohřeb v 10 letech, kdy sem měla hnědou sukni a žlutorůžovou halenku, nikdo se nad ani nepozastavil. Zkuste jen něco tlumenějšího, ne vyloženě růžová a bílá, a bude to v pohodě 😉
V Pepcu maji cerne tylove sukne, cerne silonky pripadne take sezenes a cerne tricko v Kik, pripadne cerny svetrik.
Jinak bych na pohreb asi volila tmave modrou ci tmave hnedou, ale nic vic.
Oni to dneska neřeší moc ani dospělí :-/ byli jsme v březnu na pohřbu přítelovy tety, já jelikož jsem už byla těhotná a nevlezla jsem do legín, navíc jsem na pohřbu nebyla nějakých 10 let, tak jsem si musela pořídit nové oblečení včetně černých botů do sněhu. No utratila jsem asi 1500,- a ani nevíte jak mě štvalo, když jsem viděla kolik lidí je schopno přijít na pohřeb v teniskách, kapsáčových kalhotech nebo riflích a ve sportovní bundě :-/ A to mimochodem byli lidé většinou nad 40 let, spíše až kolem 50ti....
No myslím ze tezko
Resi se to vubec u malých deti?