Někdy nechápu.. Nechápu proč lidi, co si ozdobí stromeček na začátku prosince, ostatní označí za divné. Proč řeší, že někdo jede k moři s batoletem. Proč začnou vykřikovat hesla typu "Zachovejme su české tradice!" jakmile vidí, že někdo slaví Halloween. Jak řeknou, že lidí co pečou na Vánoce hodně cukroví to dělají jen z důvodu aby se mohli chlubit tím kolik mají druhů. Proč se naváží do lidi když vidí, že cizí dítě má "nějak moc hraček a je kvůli toho rozmazlené". Nechápu proč tohle všechno řeší. Budou se mít oni potom lépe? Když to člověka udělá šťastného tak ať si nazdobí stromek 1. října, ať slaví den Díkůvzdání, ať si rozbalí dárky 25. prosince ráno, ať koupí svému dítěti celé hračkářství..Ať to udělají když je to udělá šťastné. A ti co to nechápou by to neměli řešit a kazit to těm ostatním. Taky některé věci nechápu, ale nikdy mě nenapadlo si o někom myslet, nebo mu dokonce napsat, že je divný a blbý jenom proto že například slaví Halloween.
Tak zas nekoho dela stastneho to komentovat a kritizovat, to mate tezko..kdyby vsichni smysleli stejne a meli stejne nazory,tak by to byla nuda 🙂..a stranka jako tato by nemohla snad ani existovat 😊

Holt kazdy ma pocit, ze zpusob, jakym to dela on, je nejlepsi a diky internetu ma moznost to ostatnim napsat. Malokdo by si asi troufl rict nekomu do oci, ze je debil, kdyz slavi Halloween/zdobi brzo stromecek/atd atd do oci, ale napsat to anonymnimu cloveku je taaak snadne.
A u tech hmotnych veci je to casto zavidt, podle me, proste ja si nemuzu dovolit koupit na Vanoce milion hracek, tak to aspon zkazim tomu, kdo si to dovolit muze.
A resit jine lidi, to je zivotni napln mnoha zivotu😄
Souhlasím! Ale beru to tak, že lidi co tohle řeší, nemají prostě co na práci. To samý týden před Valentýnem, záplava zpráv, jak je to zbytečný. Každýho věc.
Až si lidi budou řešit svoje věci a problémy tak na tohle nebudou mít čas.
@kamce Ale já nemám nic proti tomu když někdo napíše ve slušnosti svůj názor, ale co nechápu jsou komentáře typu "Co jsou to za móresy zdobit stromek na začátku prosince? To jsou ti lidí blbí?"
Můžu vyjádřit svůj názor a zároveň si nemyslet a nedávat najevo že člověk co to tak nevidí je divný 🙂
já osobně nad tímto vším mávnu rukou a co mi je absolutně proti srsti tak ty hrubky některých pisatelek. Splete se každý, chybovat je lidské, ale některé hrubky tak bijí do očí!!
a já zase nechápu,proč si tu každá nemůže říct svůj názor???všechny co tu něco řešíme a píšeme,tak musíme počítat jak s kladnými reakcemi ale i negativními,bohužel....
@rendamat
Zkopíruju co jsem psala výše...
Ale já nemám nic proti tomu když někdo napíše ve slušnosti svůj názor, ale co nechápu jsou komentáře typu "Co jsou to za móresy zdobit stromek na začátku prosince? To jsou ti lidí blbí?"
Můžu vyjádřit svůj názor a zároveň si nemyslet a nedávat najevo že člověk co to tak nevidí je divný
Na fotku vánočního stromečku který jsme ozdobili na Mikuláši mi jedna známá napsala jestli to není nějak brzy.. tak jsem jí napsala že je 2 adventní neděle takže když je všechno vánočně ozdobeno proč ne stromeček a držela ústa 😀 mi třeba přijde jíst na Štědrý den řízky a taky bych to nikomu pod fotku večeře nanapsala 🙂
@krizecek ja když zdobila na první advent byt tak se kamarádka divila ze už zdobíme.Nevidím na tom nic špatného když ozdobím na první advent.A dnes budeme zdobit i stromeček 😄
A presne o tom to je, nekomu prijde divny vsechno a najde si prilezitost z kohokoli kdykoli udelat blba. Je to o zivotnim postoji a pristupu k vecem. Jsou lidi, ktery nevidi problem v nicem. Aneb zij a nechaj zit 😉
jj, souhlasím s tím, že ať si má aždý svůj názor, ale neměl by v rámci slušnosti, označovat jiný s odlišným postojem za debily apod...
Alespoň ne konkrétně...
Já třeba mám ráda tradici, mám ráda multikulturu, miluju Vánoce, mám ráda i Valentýna... jen ten helouvín fůrt nějak... nevim... mám ráda dušičky, ale valentýn - kdyby nebyl spojen s těma hrůzostrašnýma maskama americkejma, tak by mi vůbec nevadil... ale ty horory - ty fakt nemusim.
Já si ymslím, že je důležité hllavně neurážet ostatní...
Taky si myslím, že řpemíra hraček není úplně oukej, ale těm lidem to neberu...
my taky máme hodně hraček, ale znám lidi, co jich maj několikanásobně víc než my... (takže jich asi moc nemáme nebo já nevim kde je "norma"... 😀 )
to je snadné - divné a nepochopitelné jim to připadá, protože jsou omezení a píší to, protože jsou neomalení 😉
Naprostý souhlas !

Doslova moje řeç,díky za to zvedla jste mi náladu...