Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  blanchehanke
  Zpráva byla změněna    26. čer 2019    

  Přiznám se, že mi chvilinku trvalo, než jsem si na pumpičku a okamžitou pěnu zvykla. Nevěřila jsem, že může stačit tak málo. Když jsem ale zjistila, jak opravdu malé stačí množství na umytí nádobí po obědě pro 3 lidi....paráda!!! A bez pumpičky už ani ránu, je to opravdu pohodlnější a jednodušší🙂

  #jarovani #jarzatocismastnotou #novyjarokamzitapena #trnd

  blanchehanke
  28. bře 2018    Čtené 200x

  Vichy Slow Age - záchrana pro maminky nespavců🙂

  Předně bych chtěla ještě jednou poděkovat za možnost testování nového gelového krému Vichy Slow Age Nuit pro "unavenou, mdlou a zašedlou pleť." To totiž přesně vystihuje mou tvář po ránu! Oslavila jsem 31. narozeniny a doma mám báječnou holčičku, která ale dlouhému nočnímu spánku neholduje. Ačkoli je okolí milé a taktní, já sama na sobě vidím, že mimické vrásky mám za poslední rok výraznější a pleť je bez použití rozjasňujícího makeupu taková nijaká, bez života, opravdu zašedlá. Říká se, že osmihodinový spánek nic nenahradí, ale když není jiná možnost...🙂

  Jako první mě na tomto produktu od Vichy zaujal obal, krém je v krásném skleněném kelímku, žádný plast, luxus! Po otevření mě překvapila nevšední barva gelu, ale není se třeba bát, rychle se vstřebává a nezanechá mastný film, takže nehrozí zašpinění oblečení, ložního prádla, atd.

  A pak ta vůně! Já osobně, mám ráda výraznější parfemace a tato je nevšední, nevtíravá, ale dlouhotrvající. Přiznám se, že jsem nebyla velkým fanouškem gelových textur na pleť, měla jsem pocit, že budou lepit a že klasický krém vyživí tak nějak víc. Musela jsem se ale Vichy v duchu omluvit🙂 Tento produkt je výrobcem popisován jako gelový krém, což je velmi trefné označení - je chladivý, lehký, nelepí, rychle se vsakuje a přitom krásně vyživil i sušší místa na mé pleti.

  Další plus spatřuji v tom, že se dá produkt aplikovat i na oční okolí (u mnoha značek se mi stalo, že bylo nutné se mu vyhnout a aplikovat speciální oční krém) a právě očnímu okolí se na mé pleti velmi osvědčil, kruhy pod očima mám podle mého názoru světlejší a mimické vrásky kolem očí a mezi obočím mi přijdou méně výrazné.

  Menší minus jsem objevila v tom, že jsem měla dojem, že když jsem na noc nanesla krém (a ráno si obličej omyla), i tak se mi přes den více leskla T-zóna. Pleť mám normální, smíšenou, ne nijak výrazně mastnou.

  A jaké je tedy mé osobní resumé?

  Produkt jsem pečlivě používala každý večer po dobu tří týdnů - přesto ho v kelímku mám ještě určitě polovinu, na aplikaci stačí opravdu malé množství. Pozoruji, že je pleť i bez použití dekorativní kosmetiky sjednocenější, zářivější, vypnutější, mimické vrásky a tmavé kruhy pod očima redukovanější. Co se týče zmíněné T-zóny, během dne 1-2x použiju lehký transparentní pudr, dříve mi stačil jen ráno tekutý zmatňující makeup. Holt pleť doslova kypí a září zdravím do všech stran🙂)

  blanchehanke
  9. únor 2017    Čtené 95x

  Testování kosmetiky Kawar

  Předně bych chtěla poděkovat skvělému týmu MK, který mi umožnil testovat tuto báječnou kosmetiku Kawar a rovněž měl pochopení pro to, že píšu recenzi až nyní, kvůli zdravotním komplikacím jsem strávila týden v nemocnici.

  S kosmetikou Kawar jsem se nečekaně seznámila již před cca 15 lety, kdy mi má kamarádka žijící trvale v izraelském Tel-Avivu, poslala právě mýdlo a obličejový krém. Ačkoli mi v té době bylo sladkých 15 a má pleť divočila, tvář jsem po použití této kosmetiky měla krásně čistou a jemnou. Proto jsem zajásala, když jsem zde na MK viděla výzvu na testování a neváhala se přihlásit.

  Milý kurýr mi domů dovezl balíček, který obsahoval:

  - Kawar sůl do koupele - Kawar mýdlo s obsahem soli- Kawar šampon na vlasy- Kawar tělové mléko- Kawar denní krém- Kawar krém na ruce- Kawar pleťovou masku

  Zde si dovoluji popsat svoje dojmy z testovaných produktů:

  1) Kawar sůl do koupele a 4) Kawar tělové mléko - za mě bezkonkurenční kosmetická dvojice zejména v tuhé zimě, která letos zavládla. Tato kombinace mě zachránila od šupinek a suché kůže nejen na exponovaných místech jako jsou hřbety rukou, lokty, kolena. Kůže je vláčná, nesvědí a neloupe se, což je můj velký a častý problém v zimním období. Tělové mléko krásně a dlouho voní, navíc má nemastnou konzistenci, nezanechává film, nemastí oblečení a rychle se vstřebává. Jen pozor, nemazat se hned po holení nohou, přípravek opravdu obsahuje sůl z mrtvého moře, takže může na čerstvě oholené kůži pálit ;)

  2) Kawar mýdlo s obsahem soli - přiznám se, že ačkoli to někteří kosmetičtí odborníci neradi vidí, mně speciální mýdla na obličej nevadí, právě naopak. Takže tento produkt jsem využila nejen na tělo, ale cca dvakrát týdně jsem si pomocí jeho a peelingové rukavice pořádně vycídila obličej.

  3) Kawar šampon na vlasy - z celého testování pro mě asi největší oříšek z toho důvodu, že na rozdíl od ostatních přípravků, blahodárný efekt nebyl vidět hned. Když jsem ale překonala prvotní dvě mytí a vydržela, vlasy jsou mnohem pevnější a lesklejší.

  4) Kawar tělové mléko ad bod 1)

  5) Kawar denní krém - jak už jsem avizovala na svém profilu, denní krém pro mě byl a zůstane top, po vypotřebování si ho určitě znovu koupím. Rychle se vstřebává, takže ráno nemusím čekat s nanášením make-upu, tvář se méně leskne a hlavně mám krásně čistou, hladkou a jemnou pleť bez pupínků, ačkoli právě procházím rozbouřeným obdobím šestinedělí a spánků mám hodně málo.

  6) Kawar krém na ruce - stal se nutnou součástí mého nočního stolku. I když si teď myju kvůli novorozené dceři ruce ještě častěji než dřív, nemám suché hřbety rukou, jako tomu jindy bývalo. A hlavně ta krásná vůně! Plusovým bodem navíc je ultrarychlé vstřebání a nemastný film.

  7) Kawar pleťová maska - pro mě velká lahůdka ačkoli můžete postrašit okolí, když třeba nečekaně zazvoní pošťák, výsledek stojí za to. Masku jsem používala 1-2x týdně a myslím, že spolu s denním krémem jí můžu právem poděkovat za krásnou pleť.

  Ještě jednou velké díky za možnost testování této kvalitní kosmetiky, kterou můžu s čistým svědomím všem jen DOPORUČIT!