icon

Holky takovy mozna blby dotaz, ale..rano po praci odvadim starsi ditko trilete do skolky a malou mam v nositku (mala si zatim nesedne a kluk se mi sam neoblece, jako bundu mikinu zvladne ale puncochy jsou pro nej spanelska ves)a muj dotaz zni..muze mi v te skolce pobihat v tech puncochach nebo ho musim kazde rano svelct z puncosek do teplaku? Jako na rovinu moc dobre se mi s tou malou on neprevleka a malou nemam kam polozit..toz me napadla varianta svlect kalhoty a nechat puncochy, ale nevim jestli je to vhodne nebo bude za exota..

avatar

u nas kluci maji treba puncochy a na to daji nejake latkove kratasy....myslim lehci 🙂))taky to tak budu v zime praktikovat 🙂))

10. říj 2016
avatar

Znamych syn do 4 let nosil jen puncosky. Miloval je a odmital nosit cokoliv jineho. A myslim si, ze detem to je jedno, co mani na sobe. Kdyz to nevadi jemu a pani ucitelkam🙂

10. říj 2016
avatar

@drzticka81 jo no vidis to, to je taky dobry napad 😉

10. říj 2016
avatar

U nas ve skolce treba puncochy jsou zakazany, deti musi mit teplaky nebo leginy

10. říj 2016
avatar

vloni syn nosil pod kalhoty legíny, takové ty tenké jakoby spodek od pyžama z HM, letos to tak budu dělat taky

10. říj 2016
avatar

Když už je chladno/zima, mají holky punčocháče (+sukýnka) a když jdou ven, tak jen oblečou teplé kalhoty. Jinak maji leginy a stejný postup . rano si oblečou punčocháče/leginy a jsou v tom celou školku.

10. říj 2016
avatar

u nás ve školce jsou někteří kluci v punčocháčích. Já na ně teda dávám ještě tepláky.

10. říj 2016
avatar

Nam primo reditelka pri prvni schuzce rikala, proc to tem detem komplikovat a nutit je svlikat z puncochacu a do teplaku a pak zase do puncochacu. Proc by nemohli byt jen v puncochacich🙂 i kluci. Rikala jako doma🙂

10. říj 2016
avatar

I u nás ve městě se na nic nehrálo a já usnadňovala práci jak dětem,sobě a myslím,že i p.učitelkám.Děti jsem ráno svlékla z kalhot,zůstali v punčocháčích a jen dcera měla místo trika šatičky,které si pak zas jen zastrčila do kalhot když šli ven.

10. říj 2016
avatar

U nás jsou děti v punčochách normálně, holky teda mají ještě většinou sukýnku....., ale kluci jen punčochy a když je zima, tak ještě tepláky

10. říj 2016
avatar

syn taky chodí normálně v punčochách, nebo loni jsem na zkoušku pořídila "spodky" punčochy bez šlapek + ponožky tak chodil v tom ...ono je to pak dobré i pro to dítě, když ví, že ven si má natáhnout jen tepláky (nebo jiné kalhoty) ..pokud nevyrazí jako náš exot jen v punčochách a bundě a učitelka si toho všimne v půlce vycházky 😖😖

10. říj 2016
avatar
10. říj 2016
avatar

Taky jsem dávala klukovi na punčocháče kraťasy

12. říj 2016
avatar

Nam puncochace neprosly.☹ objednala.jsem z tchiba takove leginy pod kalhoty a zatim si beru hraci deku do batohu, na tu vytahnu batole a starsimu pomuzu prevlect 🙂

12. říj 2016