Holky ve školce máme vši...dá se tomu nějak preventivně zabránit, abychom to chytili taky? Manžel je z toho dost na prášky, aby to nedotáhl do práce :D
@p_ch děkuji
Mažu dětem za ouška a do pěšinky každé ráno před školkou tea tree oil a zatím nic nedonesli a to jsou tam třetím rokem a vši jsou věrný společník dětských kolektivů.
@tipata děkuji, zítra pro to běžím
Pokud ma muz kratke vlasy tak se nema ceho bat, vsi kratke vlasy nemaji v oblibe. Jo a Eucasol jr pry taky dobry za usi.
@m.e.l to jsem mu říkala, kluk je taky na tři mm ale doma máme točo že jsem mu to nenapsala dřív, že by nešel domů :D chlapi...a ted z něj vypadlo, že se vlastně bojí, že to saje krev...no comment :D
Mazu take tee tree oil za ouska, ale ucinnost nemohu potvrdit ani vyvratit, za 3 mesice co Kata chodi do skolky tam vsi zatim nemeli
@pestas děkuji
Tea tree oil za usi 🙂
Tea tree oil pár kapek přidat do láhve šamponu,promichat a stačí
Za uši teetrea olejicek