Když vypadne zub dítěti ve dvou letech, dejme tomu v rámci úrazu...kdy mu naroste nový? Až v těch 5 letech, nebo kdy rostou ty druhé zoubky?
Ano, az v dobe, kdy rostou druhe zuby
paráda :(
Kuba si ve dvou letech vyrazil horní přední a nemá nic dodnes.
@esterka610 neteř si vyrazila dolní přední před rokem a teď jí roste nový. V sobotu jí bude 5 let.
synovec si vyrazil, hned jeli na pohotovost, tam mu sub zandali, pár dní byl na kaších a zub mu drží.
bráška si vyrazil asi 4 přední horní, vyfasoval umělé nasazovací, aby se učil mluvit se zuby ... a teď v 25 si nechává dělat další umělý, protože se mu jeho druhé postupně odvápnily ... jo jo - sušenky do postele když mu bylo náct se podepsaly ...
@wendulka dá se to nějak zandat jo? no to jsem zvědavá, co nám řekne zubařka.
@blessedmary jemu ho zandali
Ano, myslím, že ano. Až v ten samý čas, jako kdyby o něj nepřišel..