icon

Věta "jdeme si v pátek sednout," dostává úplně jiný rozměr 🤭😂

avatar

Hlavně do půlnoci doma 🤣

17. zář 2020
avatar

Dneska říkal nás řidič že si musí jít v pátek vylejt hlavu. Tak jsem mu říkala ať si hlavně nezapomene doma židli a že o půlnoci bude doma😁😁 nejdřív se tlemil a pak říkal ano mami 😁

17. zář 2020
avatar

@petrufa86 🙈🤭😂

17. zář 2020
avatar

A my zrovna zítra jdeme 😂😂😂😂sedět

17. zář 2020
avatar

A zítra už v ikea nebude jediná židle na prodej... 🤔 😂 😂

17. zář 2020
avatar
17. zář 2020
avatar
17. zář 2020
avatar
17. zář 2020
avatar
17. zář 2020
avatar

moje zidle chrani tebe, tvoje zidle chrani me..

17. zář 2020
avatar
17. zář 2020