Věta "jdeme si v pátek sednout," dostává úplně jiný rozměr 🤭😂
Dneska říkal nás řidič že si musí jít v pátek vylejt hlavu. Tak jsem mu říkala ať si hlavně nezapomene doma židli a že o půlnoci bude doma😁😁 nejdřív se tlemil a pak říkal ano mami 😁
17. zář 2020
blessedmary
autor@petrufa86 🙈🤭😂
17. zář 2020
A my zrovna zítra jdeme 😂😂😂😂sedět
17. zář 2020
A zítra už v ikea nebude jediná židle na prodej... 🤔 😂 😂
17. zář 2020
blessedmary
autor@perla28 😂
17. zář 2020
@blessedmary 😂 😂
17. zář 2020
17. zář 2020
17. zář 2020
moje zidle chrani tebe, tvoje zidle chrani me..
17. zář 2020
17. zář 2020


Hlavně do půlnoci doma 🤣