Maminky,měli vaše dětičky reakci na očkovací vakcínu PRIORIX?Máme velké spoždění kvůli častým infektům....nebo spíš jsem se tomu vyhýbala jak se dalo...kdyby bylo na mě tak tuto vakcínu ani nedám....ale dr je max proti....
to je jedno, že je dr proti... on zodpovědnost za případné něžádoucí účinky nenese, ani se o postižené dítě on starat nebude.....
chce to najít jiného doktora...
pokud chceš nějaké maminky s reakcemi u jejich dětí, tak jich tu několik je, bohužel některé nedopadli dobře, více zde
https://www.modrykonik.cz/group/4693/
Však je to nepovinná vakcína
je sice povinný, ale není tam žádná horní hranice, takže se dá odkládat donekonečna 🙂
starší syn byl očkován po druhém roce a bez reakce 🙂 a to měl reakce na vše 🙂 u mladšího odloženo na jaro, bude mu 2,5 roku, ve školce to vyžadují
@medi_ivca jak která školka, záleží na domluvě s ředitelkou. Případně ji můžeš písemně požádat o výjimku, kde se budeš odvolávat na rozhodnutí Ústavního soudu, ředitelka si to zkonzultuje s krajem, pokud sama neví, jak to řešit a dítě by mělo být přijato.. vím to od maminky,která to takhle řešila, na kraji jí řekli, že už to takto funguje ve všech krajích v čr..
náš malej byl bez reakce...