Ať ti bílé koťátko
přinese štěstí zakrátko
a pejsánek hravý
přidá pevné zdraví...
Vše nejlepší k svátečku
pro naši Simonečku!
Pro všechny Simony a Simonky na koníku letí velká pusa a přání vše nej nej nej 🙂 😵
Simonce všechno nej 🙂
12. pro 2012
Karamelce Simonce vše nejkrásnější k jejímu svátku, posíláme s Viktorkou pusu ;)
12. pro 2012
brusinka.pusinka
autor12. pro 2012
Simonce vše nejlepší k svátku 😵
12. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@beruskanula děkujeme 😵
12. pro 2012
Též moc gratulujeme k svátku.. a co nemoc? už je to lepší?
12. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@dita_a_ivan jj už bez teplot mírný kašlík.... chuť k rošťárnám i jídlu na výbornou😀
12. pro 2012
Přejeme Simonce všechno nejlepší 🙂