Děkuji všem kdo dělá koníka koníkem🙂
17. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@andelkaprdelka není a nebude 😵
17. pro 2012
Tak to můžu poděkovat i já už kvuli vám tu jsem ráda 🙂
17. pro 2012
a jestli je to pro někoho tady tak strašný, tak ať sem nechodí 🙂
17. pro 2012
já to říkám pořád...že to tu není tak strašný, jak některé dělají 😀