icon

mám nohu v gipsu.-(

avatar
5. bře 2012
avatar

fííí jo ale nevěš hlavu, aspoň tě teď budou všichni obskakovat 🙂

5. bře 2012
avatar

@terezka87 😀 no deska zítra jo ale další dny se postarám sama😵

5. bře 2012
avatar

tak to je potřeba toho hlavně využít :D

5. bře 2012
avatar

Chuděro, tak se brzo vykurýruj a co nejvíc odpočívej. Ať se o tebe rodinka postará.

5. bře 2012
avatar

Co si dělala chudáčku?

5. bře 2012
avatar

tak at se manžílek o tebe pěkně stara

5. bře 2012
avatar

jejda co si dělala,tak at to nějak zvládneš.

6. bře 2012
avatar

Prosím Tě, co jsi dělala? Jak dlouho jí budeš mít v sádře? A jak to máš vysoko? Po koleno?

6. bře 2012
avatar

@zuhur
@asmeena
@andrejka100
@kasa
@daluri děkuji no zvládn to i když bolí pořád ☹ oni se snaží🙂 Mirko mám to pod koleno zatím do 13.3 to mám kontrolu... Jinak Veruško Petro a Mirčo jsem normálně blbě šlápla na patník☹ udělalo křupkřup křup a před očima tma a už jsme byla na zemi.... vedle mě 4 m městská policie a nic koukala a ani se nezeptala☹ šel kolem mladík ve věku syna pomohl mi domů naštěstí jsme to měla zarohem.... Hlavně že z daní platíme orgány chránit a pomáhat ☹ a zhoršila jsme to tím že jsme šla pro Karamelku do školky☹ večer už to bylo blbé:-/... Noc děs snad se to zlepší. Jěště jednou moc díky holky😵

6. bře 2012
avatar

Bobku, musíš trpět, tak ať to máš brzo dobré a můžete chodit na prochajdy apod..

6. bře 2012
avatar

Miruš mám berle a blbě se stím chodí☹ zatím hodně bolí.-( raději poposedávám a poposkakuji po bytě😀

6. bře 2012
avatar

oujé brzké uzdravení🙂

6. bře 2012
avatar

tak to je mazec, odpočívej, co to pujde. hlavně at je nožka brzy v pořádku🙂

6. bře 2012
avatar

Ať se to co nejdřív spraví. Je to hnus být takhle upoutaná s berlema a kor ve vašem případě, když hodně s Karamelkou trajdáte.

6. bře 2012
avatar

@asmeena no hold Veruš bude trajdat o víkendu s babi a dědou a tatínkem😀

6. bře 2012
avatar

Boroku, hlavně se drž a Terka posílá uzdravující pusku... Kdyby jsi něco potřebovala, tak dej vědět...

6. bře 2012
avatar

@elis85 Díky Eli

6. bře 2012
avatar

teda ☹ tak ať se ti to brzo zahojí

6. bře 2012
avatar

co jiného než přání brzkého zotavení 🙂

7. bře 2012
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@ikarkulka
@mates22 Holky díky... no uvidíme poránu bolí jak děs a večer také přes den jak kdy:-/ ale zvládám😉

7. bře 2012
avatar

šikovnaaaa robotnáááá ať to nebolí teta posíláme pofoukání 🙂

7. bře 2012