Maminka se vrací po noční směně a ve dveřích stojí tatínek a Karamelka. Malá si dala ruce v bok a povídá... No to je dost že jdeš.... a šup spinkat.... čekám tě ve školce😀 Pusu a zmizeli ve výtahu😀
já z tý holky nemůžu 😀 to jsou hlášky 😀 beruška 😵
4. zář 2012
brusinka.pusinka
autor@hansed no ona nám často vyráží dech😀 a vždy ve chvíly kdy to nejmíň čekáme😀 X-)
4. zář 2012
@brusinka.pusinka já miluju hlášky dětí, mě zásobuje ségra od své neteře, to je taky taková rozumbrada 😀
4. zář 2012
ja vam ji asi ukradnu 🙂
4. zář 2012
brusinka.pusinka
autor@maybay nedáme nedáááme🙂
4. zář 2012
je skvělá 😉
4. zář 2012
Opět super hláška!
5. zář 2012
No Simča se nezapře... :o)))
5. zář 2012
božííí