icon

Maminka se vrací po noční směně a ve dveřích stojí tatínek a Karamelka. Malá si dala ruce v bok a povídá... No to je dost že jdeš.... a šup spinkat.... čekám tě ve školce😀 Pusu a zmizeli ve výtahu😀

avatar

božííí

4. zář 2012
avatar

já z tý holky nemůžu 😀 to jsou hlášky 😀 beruška 😵

4. zář 2012
avatar

@hansed no ona nám často vyráží dech😀 a vždy ve chvíly kdy to nejmíň čekáme😀 X-)

4. zář 2012
avatar

@brusinka.pusinka já miluju hlášky dětí, mě zásobuje ségra od své neteře, to je taky taková rozumbrada 😀

4. zář 2012
avatar

ja vam ji asi ukradnu 🙂

4. zář 2012
avatar

@maybay nedáme nedáááme🙂

4. zář 2012
avatar

je skvělá 😉

4. zář 2012
avatar

Opět super hláška!

5. zář 2012
avatar

No Simča se nezapře... :o)))

5. zář 2012