Paní učitelka Radka dneska ráno říká : Ta už víme co doma posloucháte za hudbu🙂 Koukala jsme na ni a ona povídá 😀 Simonka Nás poučila že Helloween je metalová skupina a že se u Nás neslaví Helloween ale dušičky😀....a že u nás určitě nepřijde Santa ale ježíšek.... že Santa je pro cizí dětí😀 ale ona je Naše🙂 z česka 😀
Karamelka je tak chytrá. Šikulka. To řekla správně. 🙂
A má pravdu!!!
@terezka87 😀 jojo snažíme se podporovat jen české svátky a zvyky🙂
Chvalim chvalim........sikulka jedna..u nas taky chodi jezisek...a zadnej halloween se u nas neslavi
unás taky slavíme jen české sváky.
Má v tom jasno 😀
Hezky ji vedete 😉 🙂
vždyť má to dííítě pravdůůů 😅
Karamelka je skvělá a vy jste úžasná rodiče a sympaťáci...zastáváme stejné názory na české zvyky a svátky i hudební vkus 😀
super!
slečinka se vyzná 🙂