Zaráží mě názory maminek jak krmit své sotva 6 měsíční dítě ☹ je mi smutno z toho že některé maminky dělají z bříšek svých dětí popelnice☹ Nechápou že není potravina jako potravina a za naších maminek a babiček byla kvalita uplně jinde☹ nejsem matka která se řídí tabulkami ale selský rozum je třeba používat☹
copak ??? klideček 🙂)))
8. říj 2012
naprosto souhlasím, někdy mě to taky udivuje, ale pak si jen ta maminka může časem vyčítat😉
8. říj 2012
brusinka.pusinka
autor@hansed
@michalicka
@zuza11 je to děs nacpat 2x denně dítě sladkým tučným hnusem... a nehledat variantu jak dítě nasytit a neuškodit☹ Jen mi je líto drobečka:_( a přístup dotyčné maminky☹
8. říj 2012
@brusinka.pusinka a jéééééje
8. říj 2012
vidim to stejne, obcas mi spadne brada, ceho sou nektery schopny ☹
8. říj 2012
copak??