icon

Zaráží mě názory maminek jak krmit své sotva 6 měsíční dítě ☹ je mi smutno z toho že některé maminky dělají z bříšek svých dětí popelnice☹ Nechápou že není potravina jako potravina a za naších maminek a babiček byla kvalita uplně jinde☹ nejsem matka která se řídí tabulkami ale selský rozum je třeba používat☹

avatar

copak??

8. říj 2012
avatar

copak ??? klideček 🙂)))

8. říj 2012
avatar

naprosto souhlasím, někdy mě to taky udivuje, ale pak si jen ta maminka může časem vyčítat😉

8. říj 2012
avatar

@hansed
@michalicka
@zuza11 je to děs nacpat 2x denně dítě sladkým tučným hnusem... a nehledat variantu jak dítě nasytit a neuškodit☹ Jen mi je líto drobečka:_( a přístup dotyčné maminky☹

8. říj 2012
avatar
8. říj 2012
avatar

vidim to stejne, obcas mi spadne brada, ceho sou nektery schopny ☹

8. říj 2012