Prosím, prosím 🙏 poraďte z vlastní zkušenosti tip na jednodenní výlet s dětmi (holčičky) 3,5 a 1 a čtvrt roku, hlavně pro tu starší, kdekoli v ČR 🙏 Aby tam byly pro ni nějaké "atrakce" viz. Mirakulum, Vagón Polnicka, Krtkův svět.. Klidně i výše zmiňované, které nejvíce stojí za návštěvu. Děkuji moc za rady a tipy 👍
Mirakulum je boží, to rozhodně stojí za návštěvu. Krtkův svět nic moc.
Hezké pro děti je třeba železniční muzeum v Lužné u Rakovníka.
20. črc 2021
Fajn park je super , Mirakulum i Krtkuv svět taky . Líbilo se nám i v Herolandu.
20. črc 2021
Prý je ten heroland pěkný
20. črc 2021
Balduv svět Mladé Buky
20. črc 2021
https://www.pradedovomuzeum.cz/