JA TO VAZNE NECHAPU!!! Vsude snehu jak nasr... A samej cyklista,jen sem cekala kde sebou nekdo hodi na zem. Maj co dwlat ridici natoz cyklisti!!! Naka baba si to straduje na kole ovesena nakupnima taskama jede jak zbesila ,vezmu ji obloukem koukam do zrcatka v pohode-koukam dal o hodi takovou tlamu !!! Rychle zastavim a jdu k ni jestli ji neco neni... Uhodila se nestastne do hlavy o chodnik ☹ zastavi pan pani nevnima rychle volam sanitku z hlavy tece krev ☹ stale nevnima. Dame pod bi aspon deku co mel pan v aute ar nelezi na snehu-slava probira se a ja zmatena. Prikryjeme ji aby nemrzla sanita tu byla asi za 10 minut ufff uz ji maji. Kolo i s nakupem ma nejaky pan co bydli vedle tak snad pani bude v poradku ☹ Ja bych tem cyklistum v zime uplne zakazala vyjizdet !!!!Jeste ted se klepu
Souhlasim. Bydlím v Pardubicích a tady se to cyklisty jen hemží. Pravda je,že jsem neviděla nikoho spadnout,ale le mam pocit ze k tomu nemají daleko. Hlavně ohrožují nejenom sebe,ale lépe i ostatní....
U nas od sameho rana huste snezi takze to tak taky vypada na silnicich☹
Super, že jsi to viděla a pomohla 🙂 A já se teda přiznám, že jezdívám na koloběžce i v zimě (neřídím a občas nestíhám školku), ale ve velkoměstě to není problém, sníh je pro nás cizí slovo, takže třeba včera tu pár děcek kolem rybníku na kole jezdilo , o tatíncích na kole do práce nemluvě :D
Jo máš pravdu, ale máš jedničku, že jsi jí pomohla. Ne každý by ji zastavil a pomohl.🙂