Jaké máte zkušenosti s plenkami Babylove?
výrobky této značky jsou super :D
3. únor 2013
ted mame 2 a jsou super.
3. únor 2013
super 🙂 od miminka po ty největší naprostá spokojenost.
3. únor 2013
mela jsem v porodnici-vyborny
3. únor 2013
Newborn až č.3 výborné. Pak mi přišlo, že kvalita těch větších je trochu horší, ale pořád dobré.
3. únor 2013
jsou super, kupovali jsme jedině ty a teď jsem začala kupovat albertovské, jsou stejné a ještě levnější 🙂
3. únor 2013
naprostá spokojenost
3. únor 2013
Výborné, kupuji bud tyto nebo Pampers v akcích..přijdou mi skoro stejné 🙂